KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 20 9 3 1 924
2. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 5 7 6 2 496
3. Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE 9 2 5 1 440
4. Jiří Krych Česká republika CZE 7 6 428
5. Adam Hrnčíř KARATE Havířov CZE 3 6 3 248
6. Dominik Nechyba Česká republika CZE 4 2 3 1 241
7. Miroslav Boguský Champions team - Chodov CZE 4 5 3 2 240
8. Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE 1 4 7 8 236
9. Jan Fait TJ KARATE Praha CZE 1 2 13 4 234
10. Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 1 3 3 1 111
11. Jan Moravec TJ KARATE Praha CZE 1 2 4 4 96
12. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 2 1 88
13. Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4 3 2 82
14. Jan Hykš Karate Vision Praha CZE 1 3 1 1 75
15. Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4 1 68
16. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 3 64
17. Jiří Kubík KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 60
17. Libor Mareš USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 60
17. Richard Pail KARATE Havířov CZE 2 60
20. Filip Černík Česká republika CZE 1 2 56
21. Silvestr Hirner KARATE Havířov CZE 1 1 1 1 52
21. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
21. Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
24. Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 42
25. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 41
26. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 40
26. David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 40
26. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 4 1 40
26. Jakub Záboj L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 40
30. Christian Morcillo Gallardo SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 36
30. Jan Kalamen SPORT UNION, z. s. CZE 2 36
30. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 36
30. Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE 1 36
34. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 2 34
35. Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE 1 1 32
35. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 32
35. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 32
35. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 2 32
39. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 29
40. Jakub Fořt TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
40. Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 28
40. Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 28
40. Petr Pinhart KK Litvínov CZE 1 1 28
44. Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 24
44. Martin Michajlec Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 24
44. Nikolas Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 24
44. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
48. Tomáš Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 22
49. Jindřich Ibl Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 20
49. Lukáš Pevný SHOBU Academy CZE 1 1 20

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů