KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Josef Černík Sokol Sadská CZE 7 2 4 1 262
2. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 224
3. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 2 210
4. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 4 3 2 176
5. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 5 168
6. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
7. František Chudoba GRYF Liberec CZE 2 3 3 1 157
8. Filip Krišal Sokol Sadská CZE 4 1 1 155
9. Gleb Eremenko Karate klub Spektra Praha CZE 4 4 2 154
10. Václav Chudoba GRYF Liberec CZE 1 2 2 2 116
11. Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 1 106
12. Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 98
13. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 2 1 96
13. Aleš Vydra SKC Louny CZE 2 4 96
15. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 3 2 92
16. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 3 1 1 1 1 89
17. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 88
18. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 81
19. Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 80
20. Martin Macík KK Jeseník CZE 4 2 1 79
21. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 76
21. Luboš Hrazdír SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 2 1 76
23. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE 1 3 2 1 69
24. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 3 68
24. Jan Stránský KCK Team CZE 1 1 2 68
26. David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE 2 1 60
26. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 60
28. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 59
29. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 1 1 57
30. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 56
31. Otto Doskočil KCK Team CZE 2 1 52
31. David Plot KK Lichnice CZE 1 1 1 1 52
33. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 1 51
33. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 51
35. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
35. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 48
35. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
35. Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE 1 2 1 48
35. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
40. Markos Hernandez KK Jeseník CZE 2 1 44
40. Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 2 1 44
40. Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 1 2 44
40. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 44
40. Ondřej Tomko SKC Louny CZE 2 2 44
40. Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 1 44
46. Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 3 42
46. David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 42
46. Michal Lysko GRYF Liberec CZE 3 2 42
49. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 40
49. Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 40

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2016
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů