KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Josef Černík Sokol Sadská CZE 7 2 4 1 262
2. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 3 3 2 224
3. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 3 4 3 2 210
4. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 4 3 2 176
5. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 5 168
6. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 3 1 4 160
7. František Chudoba GRYF Liberec CZE 2 3 3 1 157
8. Filip Krišal Sokol Sadská CZE 4 1 1 155
9. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 4 4 2 154
10. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 4 3 1 142
11. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan CZE 1 4 1 116
11. Václav Chudoba GRYF Liberec CZE 1 2 2 2 116
13. Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 3 2 1 106
14. Jan Hoffman Karate České Budějovice CZE 1 2 1 1 98
15. Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE 1 2 1 96
15. Aleš Vydra SKC Louny CZE 2 4 96
17. Jakub Müller KCK Team CZE 2 1 1 2 2 92
17. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 3 2 92
19. Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE 3 1 1 1 1 89
20. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 4 88
21. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 81
22. Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 2 1 1 80
23. Martin Macík KK Jeseník CZE 4 2 1 79
24. Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE 3 2 1 76
25. Bohuslav Dušek Kasr Žamberk CZE 1 1 2 3 72
26. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov CZE 1 3 2 1 69
27. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 3 68
27. Jan Stránský KCK Team CZE 1 1 2 68
29. František Marek KCK Team CZE 2 1 3 1 66
30. Petr Havlásek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 64
31. Jan Müller KCK Team CZE 2 3 1 1 63
32. David Bukovský SK Kamiwaza karate CZE 2 1 60
32. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 60
32. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 60
35. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 59
36. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 2 1 1 57
37. Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE 1 1 56
37. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 56
39. Otto Doskočil KCK Team CZE 2 1 52
39. David Plot KK Lichnice CZE 1 1 1 1 52
39. David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 52
42. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 1 51
42. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 2 1 51
44. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 48
44. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 48
44. Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE 1 48
44. Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE 1 2 1 48
44. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 48
44. Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 1 48
50. Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE 1 2 1 46

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů