KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
55. Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 22
55. Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
103. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 20
104. Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE 2 2 1 19
105. Michal Komín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 18
105. Ondřej Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 18
107. Ladislav Bárta TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
107. Jáchym Boček SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
107. Martin Hudec SKK Budo Havířov CZE 1 16
107. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 16
107. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
107. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 16
107. Karel Kraj SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 16
107. Jiří Uherko SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 16
115. Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 15
116. Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 14
116. Lukáš Odlas Kobra Kladno CZE 1 1 14
118. Josef Erben TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
118. Marek Houser TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 12
118. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
118. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
118. Jiří Procházka Shotokan Karate Mělník CZE 1 12
118. Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
124. Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE 1 1 11
125. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
126. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 8
126. Ivan Brabec Chotěboř CZE 1 8
126. Antonín Doffek SKK Budo Havířov CZE 1 8
126. František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
126. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 8
126. Jakub Dvořák Karate klub Kladno CZE 1 8
126. Hampl Karate Klub Fudoshin CZE 1 8
126. Patrik Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 8
126. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
126. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 8
126. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 8
126. Radek Muller Gojukan Praha CZE 1 8
126. Jakub Novotný KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
126. Emanuel Pleticha SKD Praha CZE 1 8
126. Filip Sigler KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 8
126. Robert Sokola Tesla Brno CZE 1 8
126. David Szabo SKK Budo Havířov CZE 1 8
126. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 8
126. To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
126. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 8
146. David Čorej SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
146. Vojtěch David Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
146. Alexandr Deneš TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
146. Josef Froulík Sportovní klub Karate Most CZE 1 6
146. Patrik Hlobil KARATE Havířov CZE 1 6

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů