KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
198. Petr Lustik CZE 1 24
198. Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 24
198. David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 24
198. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 2 24
105. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 21
105. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 21
107. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 1 20
107. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 20
107. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
107. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 20
107. Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE 2 20
107. Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 2 20
107. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
107. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 20
107. Dominik Nechyba SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
107. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 20
107. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 2 20
107. Marek Šípek SKBU Trutnov CZE 1 2 20
119. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 18
119. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
119. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
122. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 17
122. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 1 17
124. Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
124. Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 2 16
124. David Haltmar KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 16
124. Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 16
124. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 16
124. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
124. Alexander Mazmanov KC Dragons Rosice CZE 1 16
124. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
124. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 16
124. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 16
124. Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
124. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
124. David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
124. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 2 16
124. Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 1 1 16
124. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
124. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 16
141. Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
141. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 1 15
143. Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 13
144. Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 1 12
144. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
144. Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
144. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
144. Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
144. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
144. Martin Jindra SKC Sokol Vamberk CZE 1 1 12

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů