KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
28. postup Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 21
102. postup Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 2 20
102. pokles Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
102. pokles Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 20
102. pokles Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE 2 20
102. pokles Václav Chudoba GRYF z.s. CZE 1 2 20
102. pokles Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 20
102. pokles David Novák Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 20
102. pokles Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
110. pokles Maroš Taran KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 1 19
110. pokles Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 19
112. pokles Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
112. pokles Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 18
114. pokles Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 1 17
115. pokles Felix Altenburg Kobra Kladno CZE 1 16
115. pokles Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
115. pokles Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 16
115. pokles Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 16
115. pokles Alexander Mazmanov NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 16
115. pokles Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 16
115. pokles Rostislav Podlaha Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
115. pokles Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 16
115. pokles David Skopec Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 16
115. pokles Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 1 1 16
115. pokles Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 16
115. pokles Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 16
115. pokles Matěj Zuzánek GRYF z.s. CZE 1 1 16
128. pokles Miloš Holub SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
128. pokles Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 1 15
128. pokles Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 15
131. pokles Martin Macík Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 13
132. pokles Radek Belička SKK Budo Havířov CZE 1 12
132. pokles Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 12
132. pokles Alan Godi Baník Havířov CZE 1 1 12
132. pokles Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
132. pokles David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 12
132. pokles Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 12
132. pokles Jan Jabůrek SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
132. pokles Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
132. pokles Jakub Kašpar USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
132. pokles Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 1 12
132. pokles Marek Nemejta SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
132. pokles David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 12
132. pokles Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
132. pokles Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
132. pokles Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
132. pokles David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 12
132. pokles Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 12
132. pokles Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 12
132. pokles Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 12

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů