KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
188. Maroš Taran Karate Vrchlabí CZE 2 1 1 43
52. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 40
52. Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 40
52. Jan Moravec KCK Team CZE 1 3 40
52. Michal Zemek KK TJ Krupka CZE 1 1 40
56. Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 1 38
56. Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 2 38
56. Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 1 38
56. David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 1 1 38
56. To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE 1 1 1 1 38
61. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
61. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 36
61. Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 36
61. Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE 1 36
61. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 1 36
66. David Novák KK Jeseník CZE 1 2 1 34
67. Vojtěch Laurin Slavia TU Liberec CZE 2 32
67. Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE 1 1 1 32
67. David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 32
67. Matěj Zuzánek GRYF Liberec CZE 1 1 1 32
71. Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 1 31
72. Luboš Dudoň KC Žatec CZE 1 2 30
73. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
73. Miroslav Bílý KK Odry CZE 1 1 1 1 28
73. Marek Dědek KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 28
73. Marek Gorgol SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 28
73. Libor Hájek Karate České Budějovice CZE 1 1 28
73. Pavel Polák Tarokan KK Brno CZE 1 1 28
73. Daniel Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 3 28
80. Radim Rozner Baník Havířov CZE 1 1 2 27
81. Denis Dudáš Baník Havířov CZE 1 24
81. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
81. Adam Hrdina KCK Team CZE 1 24
81. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 24
81. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 24
81. Michajelian Kamo KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 24
81. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 24
81. Petr Lustik CZE 1 24
81. Miroslav Richter KCK Team CZE 1 2 1 24
81. David Richtr KCK Team CZE 1 2 24
81. Jan Zrnovský GRYF Liberec CZE 1 2 24
92. Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE 2 2 21
92. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 21
94. Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 2 20
94. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 20
94. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 1 20
94. Tomáš Holek Slavia TU Liberec CZE 2 20
94. Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE 1 1 20
94. Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE 1 20
94. Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 20

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů