KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
105. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
105. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 24
105. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
105. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
105. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
105. Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 22
107. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 21
108. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 2 20
108. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
108. Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
108. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
108. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 20
108. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
114. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 1 1 18
114. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
114. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
114. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
118. Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 17
119. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 16
119. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 16
119. Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE 1 16
119. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
119. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
119. Daniel Dusík KK Odry CZE 2 16
119. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 16
119. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 16
119. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
119. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
119. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
119. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 16
119. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
119. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
119. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 16
119. Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
119. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 16
136. Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE 1 1 15
136. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 15
138. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 14
138. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 14
140. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 12
140. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
140. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 12
140. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 12
140. Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
140. Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
140. Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
140. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
140. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
140. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 12
140. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů