KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
180. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 28
180. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
180. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 1 28
180. Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 3 28
180. Štěpán Šafránek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 1 1 28
106. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 26
107. David Aleš KK Kladno CZE 2 24
107. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 24
107. Ondřej Filař Budó škola KK Písek CZE 1 24
107. Jan Hanzalík KK Kladno CZE 1 2 1 24
107. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 24
107. Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
107. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 24
107. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 24
107. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
107. Petr Peterka SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 24
107. Petr Sládek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 24
107. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 24
107. Michal Višňovský SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 24
107. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
121. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
121. Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 22
123. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 21
124. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 2 20
124. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
124. Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
124. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
124. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 20
124. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
130. Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
130. Jaroslav Farabauer SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
130. Lukáš Jílek Champions team z.s. CZE 1 1 18
130. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
130. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
130. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
130. Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE 2 1 18
137. Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 17
138. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 16
138. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 16
138. Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE 1 16
138. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
138. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
138. Daniel Dusík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 16
138. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 16
138. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 16
138. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 16
138. David Kletečka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 16
138. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
138. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
138. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 16

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů