KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
105. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 24
105. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
105. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 24
105. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 1 24
105. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
105. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 1 1 24
107. Daniel Hanuš SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 22
107. Juna Chien Thang Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 22
109. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 21
110. Michal Beckovský SKK Budo Havířov CZE 2 20
110. Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 20
110. Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
110. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
110. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 20
110. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
116. Lukáš Jílek Champions team - Chodov CZE 1 1 18
116. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 18
116. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 18
116. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 18
120. Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 17
121. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 16
121. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 1 16
121. Lukáš Brožek LOKO Mariánské Lázně CZE 1 16
121. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
121. Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 16
121. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
121. Daniel Dusík Karate klub Odry, z.s. CZE 2 16
121. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 16
121. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 1 16
121. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 16
121. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
121. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
121. Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 16
121. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
121. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 16
121. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 16
121. Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
121. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 16
139. Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE 1 1 15
139. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 15
141. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 14
141. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 14
141. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 2 14
144. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 12
144. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
144. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 12
144. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 12
144. Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
144. Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
144. Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů