KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 56
1. Filip Vít SHOBU Academy CZE 1 2 56
53. Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 2 2 2 54
54. Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 52
54. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 52
54. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 52
57. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 2 1 49
57. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 1 49
59. Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 48
59. Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 1 48
59. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 48
59. Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 48
59. Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 48
59. Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 3 1 48
59. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 48
59. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 48
67. Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 1 46
67. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 46
69. Filip Dolíška Baník Havířov CZE 2 1 44
69. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 44
69. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 44
69. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 44
69. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 44
74. Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 2 1 42
75. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
76. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 38
76. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 38
78. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 1 1 36
78. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 36
78. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 36
78. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
78. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
78. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 36
78. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
78. Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
86. Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 3 34
87. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 2 32
87. Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 2 32
87. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 32
90. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 29
91. Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 28
91. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 28
91. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
91. Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 28
91. Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
91. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 28
91. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 2 28
91. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 1 28
91. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 28
91. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů