KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
69. postup Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE 1 2 2 2 54
52. postup Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3 52
52. pokles Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 1 52
52. pokles Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 52
55. pokles Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 2 1 49
55. pokles Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 1 1 49
57. pokles Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 48
57. pokles Nikolas Badura ŠSK karate Karviná CZE 1 1 48
57. pokles Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 2 48
57. pokles Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE 1 2 48
57. pokles Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 48
57. pokles Alessandro Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 3 1 48
57. pokles Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 48
57. pokles Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 48
65. pokles Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 2 1 46
65. pokles Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 4 1 46
67. pokles Filip Dolíška Baník Havířov CZE 2 1 44
67. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 44
67. Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 44
67. Michal Jakoubek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 44
67. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 44
72. Martin Kočárek SK Karate Most CZE 1 2 1 42
73. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 1 40
74. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 38
74. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 2 38
76. Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 1 1 36
76. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 36
76. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 36
76. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 36
76. postup Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
76. pokles Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 36
76. postup Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 36
76. pokles Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 1 1 36
76. pokles Dominik Zachař SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 1 36
85. pokles Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 2 32
85. pokles Jakub Jedlička TJ Sokol Stěžery CZE 2 32
85. pokles David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 32
88. pokles Tomáš Sopčák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 30
89. pokles Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 29
90. pokles Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 28
90. pokles Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 28
90. pokles Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 28
90. pokles Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 28
90. pokles Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 28
90. pokles Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 28
90. pokles Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 1 28
90. pokles Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 28
90. pokles Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 1 28
90. pokles Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 1 28
100. pokles David Aleš KK Kladno CZE 2 24

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů