KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
146. Vojtěch Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 2 46
52. Jan Malý SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 1 44
53. Adam Balcárek SKBU Hostivař CZE 1 1 1 42
53. Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 2 42
53. David Schacherel TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 42
56. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 2 40
57. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 36
57. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
59. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 1 34
60. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 32
60. Jan Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 32
60. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 32
60. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 32
60. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 2 32
65. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 2 1 1 31
65. Lukáš Suchý TJ Karate České Budějovice CZE 1 3 1 31
67. Jakub Lantora TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 30
68. Dominik Koudela Sport Relax CZE 2 28
68. Michal Slonina SKK Budo Havířov CZE 1 1 28
68. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 28
68. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 28
72. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 1 27
73. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 2 1 26
74. Filip Kovařík Red Dragon Team CZE 2 1 1 25
75. Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE 1 1 24
75. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 2 24
75. Jiří Martínek Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 24
75. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 2 1 24
75. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
80. Denis Cmunt TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 22
80. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 22
82. David Rotter Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 2 21
83. Milan Bašar TJ Karate České Budějovice CZE 2 20
83. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 1 1 20
83. Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 20
83. Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 2 20
83. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
88. Arnošt Razima SKBU Hostivař CZE 2 1 17
89. Vojtěch Boháč GRYF z.s. CZE 1 1 1 16
89. Jan Cincibus TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 16
89. Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 16
89. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
89. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 16
89. Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE 1 1 16
89. Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 16
89. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
89. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
89. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 16
89. Jakub Vojáček Ned Hockey Nymburk CZE 1 16
89. Jakub Vojta USK Slavia Liberec CZE 1 16

Stránka: 2/4
1 | 2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů