KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 9 3 1 396
2. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 5 3 5 1 306
3. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE 6 1 5 1 1 303
4. Filip Vít SHOBU Academy CZE 8 2 1 1 282
5. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 6 1 3 1 261
6. Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE 4 1 1 3 254
7. Filip Dittrich GRYF Liberec CZE 6 1 6 3 1 228
8. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 5 1 1 4 1 216
9. Radek Netolický Karate Hlinsko CZE 2 3 5 176
10. Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 1 6 1 1 1 150
11. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 4 2 2 148
12. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 2 130
13. Petr Klein KK TJ Krupka CZE 3 1 2 128
14. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 2 2 1 4 1 121
15. Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE 1 1 3 112
16. Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE 1 1 5 3 1 110
17. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 2 108
18. Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE 1 1 6 1 1 107
18. Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE 2 4 1 107
20. Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE 1 2 2 1 92
20. Dominik Smola SKP Karate Písek CZE 2 2 3 92
22. Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE 3 3 88
22. Michal Koběrský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 5 1 88
24. Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE 2 2 1 87
25. Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 2 1 84
26. Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE 2 1 3 82
27. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 79
28. Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE 3 1 76
29. Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 74
30. Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE 1 2 72
30. Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 72
32. Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE 1 3 1 71
33. Antonín Kučera KKD Bruntál CZE 1 2 1 1 70
33. Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE 2 3 1 1 70
35. Michal Ondráček KK TJ Krupka CZE 1 2 3 1 69
36. Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 1 1 68
36. Radim Patkolo KCK Team CZE 1 2 2 1 68
36. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE 2 2 68
39. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE 2 2 2 66
40. Dominik Bandas Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 3 64
41. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 1 60
42. Václav Plecer Karate České Budějovice CZE 2 5 58
42. Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 1 1 1 1 58
44. Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE 4 1 1 57
45. Dan Červeňanský SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4 1 56
45. Tomáš Staněk Cobra Ryu Strakonice CZE 2 56
47. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 54
48. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 1 1 51
49. Matteo Tamborlani TARO KAN CZE 2 48
50. Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 1 1 46

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů