KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 9 3 1 396
2. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 6 3 2 3 320
3. Filip Vít SHOBU Academy CZE 7 2 252
4. Petr Podrábský Česká republika CZE 6 1 2 1 241
5. Daniel Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 2 4 1 234
6. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 5 3 1 196
7. Petr Ducheček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 5 1 1 191
8. Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE 3 1 1 2 184
9. Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 3 2 160
10. Filip Dittrich GRYF z.s. CZE 4 1 5 2 1 156
11. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 4 144
12. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 4 3 1 138
13. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 1 132
14. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 3 1 2 2 130
15. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 2 128
15. Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE 1 4 1 2 128
15. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 1 128
18. Michal Ondráček Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 5 4 1 127
19. Dan Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 120
19. Adam Nejedlý TJ Karate České Budějovice CZE 3 120
21. Tomáš Maruška TJ Karate České Budějovice CZE 2 4 1 107
22. Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 104
22. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 104
24. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 92
25. Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE 1 6 1 1 91
26. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 88
27. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 1 87
28. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 1 2 84
29. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 3 4 82
30. Michal Jakoubek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 2 80
31. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 2 1 79
32. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 76
33. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 1 74
34. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 72
34. Vladislav Kis SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 1 1 72
34. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 5 1 72
37. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 71
38. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 68
38. Libor Podroužek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 2 68
40. Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 2 2 66
41. Dominik Bandas SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 3 64
42. Vojta Andrš KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 2 63
43. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 62
44. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 2 1 60
45. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 2 5 58
46. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 56
46. Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3 1 56
46. Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE 1 2 1 56
49. Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE 1 3 1 54
50. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 3 1 53

Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů