KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Agathe Duval Francie FRA 1 1 800
2. Charlotte Wastell Anglie ENG 2 648
3. Johanna Kneer Německo GER 1 600
4. Barbora Bukáčková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 12 3 1 2 494
5. Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT 2 2 3 1 480
6. Elizaveta Sirosh Ukrajina UKR 1 1 1 445
7. Ivona Čavar Bosna a Hercegovina BIH 1 1 1 441
8. Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK 3 1 440
9. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 15 2 436
9. Anna Miggou Německo GER 2 1 436
11. Xiaoyan Yin Čínská lidová republika CHN 1 400
12. Miroslava Kopúňová Karate Klub MUGEN Nemšová SVK 5 1 5 380
13. Tereza Plevová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 10 2 6 1 374
14. Laura Pradelli Federation Francophone BEL 1 2 364
15. Simona Kaliničenková SPORT UNION, z. s. CZE 10 2 4 2 350
16. Veronica D. Alcala Mexiko MEX 1 300
16. Lea Avazeri Francie FRA 1 300
16. Sif Bay Dánsko DEN 1 300
16. Dóra Czagány Maďarsko HUN 1 1 300
16. Nancy Garcia Francie FRA 2 300
16. Minami Kama Japonsko JPN 1 300
16. Madeleine Lindstrom Švédsko SWE 1 300
16. Kiratsa Poulidou Řecko GRE 1 300
16. Chiara Zuanon Itálie ITA 2 300
25. Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 1 10 5 2 276
26. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 7 4 264
27. Alaa Ahmed Ahly Club EGY 1 1 240
28. Ruth Malsch Bayerischer Karate Bund GER 1 1 236
29. Tanja Žunić Impuls Ponte Rosso SRB 2 232
30. Martina Šáchová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 3 224
31. Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE 4 1 2 220
31. Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 2 5 220
33. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 2 2 1 210
34. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 5 6 1 1 2 201
35. Farida Aliyeva Ázerbajdžán AZE 1 200
35. Hannah Baker Anglie ENG 1 200
35. Chaïma Bouaziz Tunisko TUN 1 200
35. Nailya Gataullina Rusko RUS 1 200
35. Budsakran Jonlobol Thajsko THA 1 200
35. Aleen Mills USA USA 1 200
35. Charline Seguy Francie FRA 1 200
42. Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN 1 1 1 1 189
43. Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK 3 1 2 184
44. Nikola Bartha Maďarsko HUN 1 1 1 180
45. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 176
46. Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 4 1 1 173
47. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 6 1 172
48. Madeleine Schröter Musashi Weimar GER 2 1 170
49. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 7 6 158
50. Anastasya Mylko Ukrajina UKR 2 1 1 1 151

Stránka: 1/10
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů