KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
112. postup Tereza Jánová Karate České Budějovice CZE 1 12
112. pokles Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
112. pokles Dana Kopuletá TJ Karate Třebíč CZE 1 12
112. pokles Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
112. pokles Eliška Sládková Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 12
106. pokles Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE 2 10
107. pokles Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 8
107. pokles Andrea Galová TJ Horní Měcholupy CZE 1 8
107. pokles Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
107. pokles Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1 8
107. pokles Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
107. pokles Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
107. pokles Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
107. pokles Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
107. pokles Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 8
107. pokles Daniela Petříková Karate Havířov CZE 1 8
107. pokles Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 8
107. pokles Monika Sedláčková Karate Vrchlabí CZE 2 8
107. pokles Kristýna Svobodová Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8
107. pokles Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE 1 8
107. pokles Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
107. pokles Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 8
123. pokles Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
124. pokles Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
124. postup Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
124. pokles Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
127. pokles Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
127. pokles Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
127. pokles Charlotte Edererová KABU Jablonec n/N CZE 1 4
127. pokles Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE 1 4
127. pokles Kristýna Ištvánfyová ŠSK Karate Karviná CZE 1 4
127. pokles Klára Jánová Karate České Budějovice CZE 1 4
127. pokles Nikola Konůpková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 4
127. pokles Michaela Makulová ŠSK Karate Karviná CZE 1 4
127. pokles Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
127. pokles Lenka Skalíková SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 4
127. pokles Kateřina Šmajclová Karate České Budějovice CZE 1 4
127. pokles Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
127. pokles Hana Vayhelová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 4
127. pokles Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 4
141. pokles Alžběta Čížková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 3
141. pokles Markéta Kačírková SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 3

Stránka: 3/3
1 |  2 | 3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů