KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
141. Kateřina Kopecká SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
141. Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 14
141. Marie Slováčková KC Žatec CZE 1 2 14
104. Lucie Demčáková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
104. Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
104. Tereza Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
104. Tereza Juřicová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 12
104. Dana Kopuletá TJ karate Třebíč CZE 1 12
104. Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
104. Eliška Sládková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 2 12
111. Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE 2 10
112. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
112. Zuzana Černovská Ippon KK Rakovník CZE 1 8
112. Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
112. Barbora Hájková SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
112. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 1 8
112. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 8
112. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 8
112. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
112. Gabriela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
112. Pavla Mezzeiová Champions Team CZE 1 8
112. Daniela Petříková KARATE Havířov CZE 1 8
112. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 1 8
112. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 8
112. Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
112. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 8
112. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 8
112. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
112. Alena Zdráhalová Karate Klub Chodov CZE 1 8
130. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 1 7
131. Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
131. Hana Lüftnerová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
131. Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE 1 6
131. Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
135. Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
135. Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 1 4
135. Charlotte Edererová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 4
135. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
135. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
135. Kristýna Ištvánfyová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
135. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
135. Nikola Konůpková SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
135. Michaela Makulová ŠSK karate Karviná CZE 1 4
135. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
135. Sandra Paulerová Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
135. Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 4
135. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
135. Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
135. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
135. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4

Stránka: 3/4
1 |  2 | 3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů