KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
73. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
73. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 24
73. Kateřina Neradílková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
73. Tereza Švédová M. M. Ryu Ostrava CZE 1 24
73. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
56. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 22
57. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 20
58. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
59. Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
59. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
59. Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
59. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
59. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
59. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 16
65. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
66. Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
66. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
66. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
66. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
66. Aneta Le Champions team z.s. CZE 1 12
66. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
66. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
66. Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
74. Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
74. Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 1 8
74. postup Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
74. pokles Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 8
74. Simona Krupinská SKK Budo Havířov CZE 1 8
74. Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
74. Nela Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
74. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
74. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
74. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 8
74. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
85. Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
85. Karolína Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
85. Leona Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
85. Petra Vacovská Karate Klub Klatovy CZE 1 6
89. Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 4
89. Klára Strnadová Karate Klub Klatovy CZE 1 4
89. Šárka Vokounová KC Dragons Rosice CZE 1 4

Stránka: 2/2
1 | 2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů