KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
98. Aneta Huličová TJ Karate České Budějovice CZE 2 28
98. Eliška Komárová SKK Budo Havířov CZE 2 28
98. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 28
54. Riana Veselíková BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 27
55. Adéla Šinerová Česká republika CZE 1 2 26
56. Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 25
57. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 24
57. Bára Krátká Karate Lions Pardubice CZE 3 1 24
57. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
57. Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 24
57. Kateřina Neradílková SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 24
57. Tereza Švédová M. M. Ryu Ostrava CZE 1 24
57. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
64. Simona Hadravová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 2 22
64. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 22
66. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 20
67. Michaela Miglová SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 18
68. Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE 1 16
68. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 16
68. Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
68. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice CZE 1 16
68. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 16
68. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 16
74. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 14
75. Andrea Galová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 12
75. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
75. Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
75. Lenka Kovářová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
75. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
75. Sára Svobodová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
75. Nikola Taročková KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
82. Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
82. Patricie Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 1 8
82. Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
82. Magdalena Janečková TJ KARATE Praha CZE 1 8
82. Elen Kotarová KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 8
82. Simona Krupinská SKK Budo Havířov CZE 1 8
82. Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
82. Quynh-Anh Nguyen Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
82. Nela Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
82. Aneta Růžičková TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
82. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
82. Viktorie Taušová GRYF z.s. CZE 1 8
82. Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 8
95. Michaela Kalinová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
95. Karolína Nývltová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 6
95. Leona Ondrouchová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
95. Sabina Smékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 6
95. Petra Vacovská Karate Klub Klatovy CZE 1 6
100. Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE 1 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj)
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů