KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 9 9 8 1 538
2. Monika Bürgerová TJ Karate České Budějovice CZE 8 2 6 1 438
3. Dominika Řeháková Red Dragon Team CZE 4 3 2 1 233
4. Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE 4 3 2 2 232
5. Adéla Průchová TJ Karate České Budějovice CZE 5 1 224
6. Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE 5 2 1 196
7. Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE 4 2 3 188
7. Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE 1 2 4 188
9. Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 7 3 174
10. Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 3 172
10. Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 172
12. Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 5 5 1 168
13. Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 2 2 1 146
14. Patricie Pažinová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 2 1 1 145
15. Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 2 2 1 132
16. Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE 2 2 124
17. Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 2 1 122
18. Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 2 108
19. Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 3 1 104
20. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 1 96
20. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 96
22. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 3 88
23. Šárka Klečková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 82
24. Kateřina Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 3 80
25. Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 5 76
26. Kay Polanová Karate Vision Praha CZE 3 1 2 74
27. Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 72
28. Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 68
29. Olga Bílkovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 1 62
29. Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 2 1 62
31. Kristýna Pokrupová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 1 58
32. Štěpánka Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 52
33. Hana Kučerová TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 46
33. Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 46
35. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 36
35. Veronika Sasová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 36
37. Olga Polášková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 32
37. Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 2 32
37. Adéla Zachardová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 32
40. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 28
40. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 28
42. Adéla Šinerová Sport Relax CZE 1 2 26
43. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 24
43. Kateřina Neradílková SKBU Hostivař CZE 1 24
43. Monika Sedláčková Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 24
43. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
43. Tereza Švédová M. M. Ryu Ostrava CZE 1 24
43. Eliška Vašková Fight Club České Budějovice CZE 1 24
49. Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 20
50. Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 18

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix North Bohemia 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů