KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 60
2. Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE 1 32
3. Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE 1 24
3. Nela Osouchová Fight Club České Budějovice CZE 1 24
5. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 18
6. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
6. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 1 16
6. Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 16
6. Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 1 16
10. Denisa Canincová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
10. Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 12
12. Anna Harries SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
12. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
12. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
12. Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
12. Šárka Makovcová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
12. Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
12. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
19. Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7
20. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 1 6
20. Veronika Mišková BUDO KAN, z.s. CZE 1 6
20. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 6
23. Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 4
23. Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
23. Anna Levová Narama Plzeň CZE 1 4
23. Lucie Novotná CZE 1 4
23. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4
23. Michaela Schmiedová BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
29. Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 3
29. Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
29. Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE 1 3
32. Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2
32. Julie Jíravská USK Slavia Liberec CZE 1 2
32. Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2
32. Nicole Michalicová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2
32. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 2
32. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2


^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů