KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Martin Enev SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 120
2. Denis Tichota Champions team z.s. CZE 1 1 2 88
3. Tobiáš Šupka TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
4. Adam Ilčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 80
5. Ondřej Endal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 2 2 63
6. Martin Balák Champions team z.s. CZE 1 2 52
6. Marcel Malý Fight Club České Budějovice CZE 4 52
8. Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 44
9. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 1 40
10. Damian Ona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 36
11. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
12. Michal Abdulajev Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 28
13. Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 26
14. David Bauer Fight Club České Budějovice CZE 1 24
14. Daniel Havlík SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 2 24
16. Maxim Falion Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
17. Kryštof Krch Shotokan karate club Louny CZE 1 1 20
18. Adam Král Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 15
19. Adam Bartoň-dobenín Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 14
20. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
20. Martin Kovařík TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 12
20. Lukáš Kubín SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 12
20. Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
20. Vít Nedbal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE 1 12
20. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
20. Samuel Větr SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
27. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 10
27. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 10
27. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 10
27. Matěj Vacek-veselý KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
31. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
31. Jan Hruška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
31. Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
31. Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
31. Petr Thieme SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 8
36. Matyáš Valenta KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 7
37. David David Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 1 6
37. Jan Martínek SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 6
37. Ben Maružán Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
37. Battulga Munkhsuld KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
37. Matyáš Vařil SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 6
42. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 5
42. Tadeáš Hokr Karate Horažďovice CZE 1 5
42. Jakub Janda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 5
42. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 5
42. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 1 5
47. Jakub Balák Champions team z.s. CZE 1 4
47. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
47. Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 4
47. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2024
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů