KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
46. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 4
46. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
46. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
46. Jakub Olejník SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
46. Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
46. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
46. Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
46. Tomáš Potyka SKK Budo Havířov CZE 1 4
46. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
46. David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
46. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
46. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
46. Miroslav Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
46. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 4
46. Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
46. Adam Zaiter KK Kladno CZE 1 4
46. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
46. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 4
46. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 4
46. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
274. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 3
274. Vojtěch Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3
274. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 3
274. Matěj Korytar Karate Panthers Český Krumlov CZE 3
274. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
274. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 3
274. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
274. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3
282. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 2
282. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
282. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
282. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
282. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
282. Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
282. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
282. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2
282. Adam Pexa Karate Vision Praha CZE 1 2
282. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 2
282. Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
282. David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE 2
282. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
295. Karel Bureš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
295. Vít Havelec TJ Karate České Budějovice CZE 1
295. Richard Havelka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
295. Vít Kittner SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
295. Igor Laštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1
295. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1

Stránka: 6/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů