KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
46. Jan Klinger Vakado Kutná Hora CZE 1 4
46. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
46. Dominik Koudela KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
46. David Kučera Shotokan karate club Louny CZE 1 4
46. Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 4
46. Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
46. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 1 4
46. Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
46. Michal Michálek Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4
46. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 1 4
46. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 4
46. Jakub Minář KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
46. Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE 1 4
46. Jakub Olejník SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4
46. Gallen-Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 4
46. Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4
46. Daniel Plass SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 4
46. Tomáš Potyka SKK Budo Havířov CZE 1 4
46. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
46. David Šebek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
46. Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
46. Xuan Trinh Tam SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Jáchym Urban TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
46. Miroslav Válek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 4
46. Michal Višňovský SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
46. Michal Voldřich Budó škola KK Písek CZE 1 4
46. Jan Wagner KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 4
46. Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE 1 4
46. Adam Zaiter KK Kladno CZE 1 4
46. Petr Zakopal Glaverbel Teplice CZE 1 4
46. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 1 4
46. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 4
46. Robin Žabčík SKK Budo Havířov CZE 1 4
46. Pavel Žíla ŠSK karate Karviná CZE 1 4
286. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 3
286. Vojtěch Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 3
286. Jan Jiras Ippon KK Rakovník CZE 1 3
286. Matěj Korytar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3
286. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
286. Tomáš Sámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 3
286. Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
293. Petr Cymorek TJ TŽ Třinec CZE 1 2
293. Michal Grepl SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2
293. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 1 2
293. Oliver František Kunc TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
293. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
293. Tomáš Mrákota TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2
293. Jan Novotný KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2
293. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 1 2

Stránka: 6/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů