KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
176. postup Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
176. postup Dominik Štark SKC Sokol Vamberk CZE 1 8
176. pokles Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
176. pokles Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
205. pokles Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 7
205. pokles Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
205. pokles Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 7
205. pokles Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 7
205. pokles Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
205. pokles Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 7
205. pokles Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 7
205. pokles David Vedral GRYF z.s. CZE 1 1 7
213. pokles Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 1 1 6
213. pokles Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 6
213. pokles Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 6
213. pokles Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
213. pokles Dalibor Krejčí SKC Louny CZE 1 6
213. pokles Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE 1 1 6
213. pokles Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
213. pokles Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 6
213. pokles Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
213. pokles Adam Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
213. pokles Marek Trnovský SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6
213. postup Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 6
225. pokles Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 5
226. pokles Vlad Balan KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
226. pokles Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
226. pokles Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
226. pokles Adam Bušák SKC Sokol Vamberk CZE 1 4
226. pokles Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4
226. pokles Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
226. pokles Ha Do Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 4
226. pokles Daniel Dusík KK Odry CZE 1 4
226. pokles Stanislav Dvořák SK Karate Most CZE 1 4
226. pokles Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
226. pokles David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
226. pokles Jan Hanzalík KK Kladno CZE 1 4
226. pokles Daniel Havrda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
226. pokles Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
226. pokles Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 4
226. pokles Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
226. pokles Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
226. pokles Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
226. pokles Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 1 4
226. pokles Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE 1 4
226. pokles Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 1 4
226. pokles Jan Klinger Vakado Kutná Hora CZE 1 4
226. pokles Dominik Koudela Sport Relax CZE 1 4
226. pokles Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
226. pokles David Kučera SKC Louny CZE 1 4

Stránka: 5/6
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů