KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
163. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
163. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
163. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
163. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
163. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
163. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
163. Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
163. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
209. Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 7
209. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
209. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 7
209. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
209. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
209. Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 7
209. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 1 7
216. postup Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 6
216. pokles Michael Bartoš GRYF z.s. CZE 1 6
216. Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE 1 1 6
216. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 2 6
216. Kryštof Hájek TJ KARATE Praha CZE 1 6
216. Pavel Horálek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
216. Dalibor Krejčí Shotokan karate club Louny CZE 1 6
216. Jaromír Musil Fight Club České Budějovice CZE 1 6
216. Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
216. Štefan Pavlik TJ Fulnek CZE 1 1 6
216. Tomáš Prošek SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
216. Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE 1 6
216. Tomáš Rezek TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
216. Adam Svoboda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
216. Marek Trnovský SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 6
216. Milan Vopálka SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 6
232. Matěj Černý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 5
232. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 5
232. Antonín Toman SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5
235. Dominik Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
235. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4
235. Jan Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4
235. Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
235. Ha Do-Vinh TJ karate Třebíč CZE 1 4
235. Daniel Dusík Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4
235. Stanislav Dvořák Sportovní klub Karate Most CZE 1 4
235. Viktor Grůza L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
235. David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE 1 4
235. Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4
235. Jan Hoffman TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
235. Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 1 4
235. Adam Hošák Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
235. Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE 1 4
235. Tomáš Choc Karate Klub Klatovy CZE 1 4
235. Alexander Kleymenov TJ Karate České Budějovice CZE 1 4

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů