KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
37. postup Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE 1 1 10
37. postup David Chyba SK Budo, TJ Start Havířov CZE 2 10
37. pokles Tomáš Macek SKBU Trutnov CZE 1 1 10
37. pokles Jan Racek Karate České Budějovice CZE 2 10
37. pokles Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE 2 1 10
37. pokles Jan Schubert L. F. CLUB KARATE CZE 1 1 10
37. pokles Michael Vlček SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 1 10
37. pokles David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 10
159. pokles Filip Horáček SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 9
159. postup Filip Novotný SKK Shotokan Liberec CZE 3 9
161. pokles Martin Blažek SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
161. pokles Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 8
161. pokles Martin Doskočil KCK Team CZE 1 1 8
161. pokles Max Fiala SKK Shotokan Liberec CZE 1 1 8
161. pokles Michael Fousek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
161. pokles Nikola Godi Karate Havířov CZE 1 8
161. pokles Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 8
161. pokles Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE 1 8
161. pokles Aleš Jůza Karate České Budějovice CZE 1 8
161. pokles Adam Klouda TJ Karate Třebíč CZE 1 8
161. pokles Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE 1 8
161. pokles Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 8
161. pokles Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
161. pokles Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE 2 8
161. pokles Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
161. pokles Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 8
161. pokles Filip Nápravník SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
161. pokles Vojtěch Novotný Karate Vrchlabí CZE 1 8
161. pokles Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE 1 8
161. pokles Robin Petřík SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
161. pokles Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE 1 8
161. pokles Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
161. pokles Václav Riedl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
161. pokles Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 8
161. pokles Jiří Smola KK Lichnice CZE 1 8
161. pokles Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE 2 8
161. pokles Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
161. pokles Dominik Štark SKC Sokol Vamberk CZE 1 8
161. pokles Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
161. pokles Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 8
191. pokles Jan Brodníček Baník Příbram CZE 2 7
191. pokles Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
191. pokles Matěj Černý SKBU Trutnov CZE 2 7
191. postup Vladimír Fafek Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 1 7
191. pokles Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE 1 1 7
191. pokles Václav Růzha Karate České Budějovice CZE 1 1 7
191. pokles Tomáš Suchomel KCK Team CZE 1 1 7
191. pokles Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 7
199. pokles Tomáš Brokeš SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 1 6
199. pokles Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE 1 6

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů