KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
162. Daniel Stránský TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 12
162. Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 2 12
162. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
162. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
162. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 12
162. Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
157. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
157. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 2 10
157. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 10
157. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 2 10
157. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
157. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 10
157. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
157. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 10
165. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
166. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
166. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 8
166. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
166. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
166. Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 8
166. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
166. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 1 8
166. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 8
166. Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
166. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
166. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
166. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
166. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
166. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
166. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 8
166. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 8
166. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
166. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
166. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
166. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 8
166. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
166. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
166. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
166. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
166. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
166. Matěj Škultéty SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
166. Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
166. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 8
194. Jan Brodníček TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 7
194. Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE 1 1 7
194. Adam Frinta SKP karate Písek CZE 1 7
194. Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 7
194. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 7
194. Martin Šváb TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 7
194. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 1 7

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů