KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
244. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
244. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 12
244. Marek Oborný ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 12
244. Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
244. Ron Sieger Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 12
244. Antonín Sus TJ Karate Praha CZE 2 12
244. Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
244. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 12
159. Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 11
160. Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 10
160. Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 10
160. David Chyba SKK Budo Havířov CZE 2 10
160. Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 10
160. Jan Racek TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
160. Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 10
160. Jan Schubert L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 10
160. Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 10
160. David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 10
169. Filip Horáček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
170. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Jakub Boublík SKC Louny CZE 1 8
170. Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 8
170. Max Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 8
170. Michael Fousek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
170. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 2 8
170. Nikola Godi KARATE Havířov CZE 1 8
170. Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE 1 8
170. Stanislav Jílek Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
170. Aleš Jůza TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
170. Adam Klouda TJ karate Třebíč CZE 1 8
170. Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
170. Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
170. Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 8
170. Martin Luong SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
170. Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 8
170. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
170. Filip Nápravník SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
170. Vojtěch Novotný Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
170. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
170. Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE 1 8
170. Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
170. Patrik Plevák Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
170. Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
170. Martin Pracna SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
170. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
170. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 8
170. Jiří Smola Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
170. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 2 8
170. Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE 1 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů