KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
75. Ondřej Sviták TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 1 26
75. David Vilím Budó škola KK Písek CZE 1 2 2 26
103. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 24
103. Daniel Havlíček SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 24
103. Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 24
103. David Jirouš Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 24
103. Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE 2 1 24
103. Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE 1 24
103. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 24
103. Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 24
103. Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE 1 24
112. Lukáš Kadlec Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 1 22
112. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 22
114. Samuel Trojan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 21
115. Martin Beckovský SKK Budo Havířov CZE 2 20
115. Daniel Drahoňovský KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
115. Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE 2 1 20
115. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 20
115. Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 20
120. Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE 1 1 19
121. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 18
121. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 18
121. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 2 18
124. Jiří Petr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 1 17
125. Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
125. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
125. Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
125. Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
125. Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
125. Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 16
125. Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE 2 2 16
125. Stanislav Privitzer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 16
125. Pavel Smetiprach TJ Sokol Stěžery CZE 1 16
125. Vojtěch Tonar SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
125. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 3 16
125. Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE 1 16
137. Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 1 14
137. Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE 1 1 14
137. Pavel Poláček SK Jiskra Domažlice CZE 1 1 14
140. Václav Vitoň SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 13
140. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 2 1 13
142. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 12
142. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 12
142. Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 1 1 12
142. Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE 1 12
142. Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 12
142. Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 12
142. Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE 1 1 12
142. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
142. Jakub Mikule GRYF z.s. CZE 1 1 12

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů