KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 1 217
2. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 5 1 1 195
3. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 1 1 194
4. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 5 1 1 1 192
5. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 168
5. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 4 3 168
7. Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 1 123
8. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 6 2 120
8. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 1 120
10. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 2 1 1 2 112
11. Jan Bednář SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 2 1 104
12. Tomáš Nechyba Fight Club České Budějovice CZE 4 1 1 102
13. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 2 98
14. Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 2 1 96
14. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 2 1 96
14. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 3 96
14. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 96
14. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 96
19. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 5 92
19. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 92
21. David Kletečka KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 2 1 90
22. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 1 87
23. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 86
24. Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 84
25. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 2 2 80
25. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 80
27. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 76
28. Marek Bázler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4 72
28. Filip Horňák SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 72
28. Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 2 72
31. Martin Kutlák SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 2 1 69
31. Kryštof Sluka Champions team z.s. CZE 2 1 69
33. Bohuslav Dušek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 1 2 66
34. Michal Polák SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 3 64
34. Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 64
34. Daniel Stránský TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 64
37. Luboš Hrazdír KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 4 1 1 63
38. Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 1 62
39. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 60
39. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 2 2 60
39. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 1 60
39. Petr Sládek KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 1 60
39. Tobias Špánik TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
44. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 2 1 58
45. Martin Drábek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 57
45. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 57
47. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 2 56
48. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 2 2 55
49. Damián Kyus Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 54
49. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 4 2 54

Stránka: 1/8
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů