KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE 6 2 1 217
2. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 3 3 5 1 1 195
3. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 5 3 1 1 194
4. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 5 1 1 1 192
5. Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 4 1 168
5. Dominik Smola SKP karate Písek CZE 4 3 168
7. Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 6 2 120
7. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 2 2 1 120
9. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 2 1 1 2 112
10. Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE 4 1 1 102
11. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 1 2 98
12. Daniel Nguyen SKK Budo Havířov CZE 2 1 96
12. Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE 3 96
12. Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE 1 2 2 96
12. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 96
16. Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 5 92
16. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 2 2 1 92
18. David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 1 90
19. Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 1 1 87
20. Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 1 86
21. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 3 84
22. David Opravil SKK Budo Havířov CZE 2 2 80
22. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 2 80
24. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 4 76
25. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 4 72
25. postup Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 72
25. pokles Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE 1 2 72
28. pokles Martin Kutlák Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 1 69
29. pokles Bohuslav Dušek Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 2 66
30. pokles Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 64
30. pokles Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 64
32. pokles Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4 1 1 63
33. pokles Filip Krišal Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 1 62
34. Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 60
34. Marek Frinta GRYF z.s. CZE 1 2 2 60
34. Petr Navrátil SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 1 60
34. Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 60
38. Filip Zídek KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 2 1 58
39. Martin Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 57
39. Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 57
41. Petr Jeleček SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 2 56
42. Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 2 2 55
43. David Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 4 2 54
44. Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE 2 2 53
45. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 52
45. Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 1 52
45. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 52
45. Matěj Štěpán GRYF z.s. CZE 1 2 52
45. Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 52
50. postup Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 51

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů