KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
82. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 2 20
52. Tomáš Kouba KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 19
53. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
53. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 18
53. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 2 2 18
56. David Krejča CZE 1 2 16
56. Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE 1 16
56. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
56. Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE 1 16
60. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
61. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 14
61. Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 14
61. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 14
64. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
64. Filip Peřinka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
64. Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
64. Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 12
68. Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 11
68. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 11
68. Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 2 2 11
71. Tien Nguyen SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 10
71. Firas Oukde SHOBU Academy CZE 1 10
71. Josef Voráček SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 10
74. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 9
74. Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 9
74. Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 9
77. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
77. Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
77. Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 1 8
77. David Kraus Karate Silesia Opava CZE 2 8
77. Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
77. Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
77. David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8
77. Radek Veselý Tesla Brno CZE 1 8
85. Daniel Bednarz ŠSK karate Karviná CZE 1 6
85. Jiří Boháč SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 6
85. Jan Drobeček KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 6
85. Šimon Kostelecký Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
85. František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE 1 6
85. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6
85. František Sedlák Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 6
85. postup Patrik Voves SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
93. pokles Milan Nguyen SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 5
94. pokles Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE 1 4
94. pokles Adam Babík Kusengo Hodonín CZE 1 4
94. pokles Jakub Čišecký CZE 2 4
94. pokles Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
94. pokles Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
94. pokles Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
94. pokles Jakub Jaroš SPORT UNION, z. s. CZE 2 4

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů