KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
21. Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 28
21. David Vedral GRYF z.s. CZE 1 2 1 28
53. Ondřej Samek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 26
54. Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3 24
54. Tomáš Reich KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 2 24
56. postup Matěj Pavel SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 1 22
57. pokles Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 3 21
57. pokles Milan Šoltys SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 1 21
59. pokles Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 1 20
59. pokles Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 20
59. pokles David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 20
59. pokles Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 2 20
63. pokles Tomáš Kouba KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 19
64. pokles Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
64. pokles Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 18
64. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 18
64. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 2 2 18
68. David Krejča CZE 1 2 16
68. Ondřej Patočka Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 16
68. Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 16
68. Ondřej Wojewoda ŠSK karate Karviná CZE 1 16
72. David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 15
73. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 2 14
73. Tomáš Hána SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 14
73. Jan Rudolfský Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 14
76. Ondřej Bosák SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 12
76. Lukáš Fetr SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
76. postup Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
76. pokles Filip Peřinka KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
76. pokles Josef Polák Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 12
76. pokles Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 12
76. pokles Tomáš Starý SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 12
76. postup Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 12
84. pokles Marek Aberl SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 11
84. pokles Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 11
84. pokles Martin Pazdera SK Tommi Praha CZE 2 2 11
87. pokles Tien Nguyen SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 10
87. pokles Firas Oukde SHOBU Academy CZE 1 10
87. pokles Josef Voráček SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 10
90. pokles Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 9
90. pokles Pavel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 9
90. pokles Martin Unger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 9
93. pokles Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
93. pokles Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 8
93. pokles Jiří Dědič KK Litvínov CZE 1 1 8
93. pokles Jáchym Dimov Kobra Kladno CZE 2 8
93. pokles David Kraus Karate Silesia Opava CZE 2 8
93. pokles Filip Novák SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 8
93. pokles Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
93. pokles David Stárek Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 8

Stránka: 2/3
1 | 2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP mládeže 2024 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů