KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Lukáš Honzík GRYF z.s. CZE 3 1 5 74
2. Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 48
2. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 48
4. Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 40
5. Daniel Burda Karate Vision Praha CZE 1 2 30
5. Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 30
7. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 28
7. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 28
9. Filip Černík Česká republika CZE 1 24
9. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 24
11. Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE 1 18
11. Jan Loskot TJ TŽ Třinec CZE 1 1 18
11. Evžen Rambousek Sportovní klub Karate Most CZE 1 18
11. Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 18
15. Gleb Eremenko Česká republika CZE 1 16
15. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 16
17. Martin Ungrád Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 15
18. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 12
19. Martin Rethy USK Slavia Liberec CZE 1 1 9
20. Jindřich Ardolf Česká republika CZE 1 8
20. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
20. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
20. Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 8
20. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
20. Pavel Kugler SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
20. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
20. Filip Melík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 8
20. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
20. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
20. Jan Vašíček TJ KARATE Praha CZE 1 8
31. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 6
31. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
31. Jan Ruth Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
34. Jan Vopátek Tsunami Prachatice CZE 1 1 5
35. Lukáš Baroch Karate Kolín CZE 1 4
35. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 4
35. Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 4
35. David Kavalír Sport Relax CZE 1 4
35. Marek Kostka Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
35. Jonáš Kříž K3 CZE 1 4
35. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
35. Lukáš Muladi MSKA VUT Brno CZE 1 4
35. Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
35. Petr Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4
35. Dan Vyhlídal Sokol Nymburk CZE 1 4
46. Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
46. Jakub Kindl TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 2
46. David Kratochvíl Karate klub Spektra Praha CZE 1 2
46. Ondřej Novotný Karate Klub Kadaň CZE 1 2
46. David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů