KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 1 60
2. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 48
3. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 36
4. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 28
5. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 1 26
6. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 24
6. Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE 1 24
6. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
6. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
6. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 2 24
6. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 24
6. Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 24
6. David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 24
14. Martin Hanák TJ karate Třebíč CZE 1 16
14. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 16
14. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
14. David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 16
14. Martin Šilhavý SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
14. Milan Tesař Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 16
20. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
20. Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
20. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
20. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 12
24. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
24. Rudolf Helešic SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
24. Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
24. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
24. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 8
24. Jan Milan TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
24. Pavel Musil SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
24. Lukáš Rajnoch USK Slavia Liberec CZE 1 8
24. Roman Šantroch Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
24. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
24. Matyáš Vojtěch USK Slavia Liberec CZE 1 8
24. Jakub Zoula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
36. Daniel Drábek SPORT UNION, z. s. CZE 1 6
36. Šimon Honsů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
36. Adam Nosálek Baník Havířov CZE 1 6
36. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 6
36. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 6
36. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
36. Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE 1 6
43. Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE 1 4
43. Václav Fait TJ Karate Praha CZE 1 4
43. Jan Gorlinski Baník Havířov CZE 1 4
43. Josef Holas Sokol Nymburk CZE 1 4
43. Pavel Holec SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4
43. Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 4
43. Jan Kubala TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 4
43. Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 4

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů