KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE 1 1 70
2. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 60
3. Josef Černík Sokol Sadská CZE 1 1 1 58
4. Tomáš Pleva KK Lichnice CZE 2 48
5. Marek Janouch Karate České Budějovice CZE 1 1 44
6. Ján Matejka Karate Vision Praha CZE 1 36
6. Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan CZE 1 1 1 36
8. Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE 1 1 30
9. Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE 1 1 28
10. Vojtěch Boura GRYF Liberec CZE 1 24
10. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 1 24
10. Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE 1 1 24
13. Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE 1 1 22
14. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 1 20
14. Filip Janda Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 20
14. Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE 1 2 20
17. Lukáš Honzík GRYF Liberec CZE 1 1 18
17. Michal Klauda SKBU Trutnov CZE 1 1 18
17. Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE 1 18
20. David Beran KCK Team CZE 2 16
20. Lukáš Jílek Champions Team CZE 1 16
20. Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 16
20. Dominik Majera SKBU Trutnov CZE 2 16
20. Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE 2 16
20. Jakub Matejka Karate Vision Praha CZE 1 16
20. Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
20. David Soběslavský Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 16
20. Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE 2 16
20. Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 16
30. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 15
31. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 1 1 14
32. Adam Hrnčíř VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 12
32. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
32. Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE 1 12
32. Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 12
32. Petr Urbanec KK Lichnice CZE 1 12
37. Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE 1 10
37. Michael Jahelka Česká republika CZE 1 10
39. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 9
40. Marek Andraši Baník Příbram CZE 1 8
40. Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
40. Michael Landa Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 1 8
40. Jan Milan Karate České Budějovice CZE 1 8
40. Pavel Musil SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 8
40. Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE 1 8
40. Roman Šantroch Karate Vrchlabí CZE 1 8
40. David Wheeler TJ Horní Měcholupy CZE 1 8
40. Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
49. Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 6
49. Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE 1 6

Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů