KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
192. Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 3 22
192. Adéla Těhlová SKP karate Písek CZE 2 2 22
192. Radka Vlčková SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 22
104. Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 20
104. Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 20
104. Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 2 20
104. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 20
104. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 20
104. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
110. Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 19
110. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
112. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 3 18
112. Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 18
112. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
112. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2 18
116. Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 17
116. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 17
118. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 16
118. Radka Dejdarová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
118. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
118. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 16
118. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 16
118. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
118. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 16
118. Zuzana Tekely Champions team z.s. CZE 1 16
118. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 16
127. Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
127. Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 15
129. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 14
130. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 13
131. Jana Boháčová KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 12
131. Karina Denčylja KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
131. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
131. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
131. Lucie Kolankiewiczová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 12
131. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 12
131. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
131. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 12
131. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
131. Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
131. Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
131. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
131. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
131. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1 12
131. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 12
131. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
147. Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE 1 3 11
148. Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE 1 10
148. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 10
148. Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů