KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
75. Sabina Salášková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 20
75. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 20
75. Andrea Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 20
75. Kristýna Vašíčková Champions team - Chodov CZE 2 20
105. Jamaica Kindlová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 19
106. Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE 3 18
106. Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
106. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 2 18
109. Klára Fichnová TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 17
110. Adéla Bednářová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 16
110. Radka Dejdarová SKIF Czech Republic CZE 1 16
110. Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE 1 16
110. Adriana Macková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 16
110. Michaela Pilnajová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 16
110. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 16
110. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 16
110. Zuzana Tekely Champions team - Chodov CZE 1 16
110. Kristýna Toběrná SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 16
119. Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 1 15
119. Nikola Kusebauchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 15
121. Alexandra Kříbalová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 14
121. Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 14
123. Jana Boháčová Sport Relax CZE 1 12
123. Klára Jakešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 12
123. Adéla Kelnerová Karate DDM Český Těšín CZE 1 12
123. Radka Kozelková Kusengo Nový Jičín CZE 1 12
123. Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
123. Tereza Nováková Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 12
123. Sandra Pírková SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 12
123. Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 12
123. Lucie Rudolfská Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 12
123. Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
123. Sabina Seinerová SPORT UNION, z. s. CZE 1 12
123. Tereza Válková SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 12
123. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 12
136. Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE 1 3 11
137. Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE 1 1 10
137. Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 10
137. Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE 2 10
137. Alexandra Záhumenská SKK Budo Havířov CZE 1 1 10
141. Kristýna Benešová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
141. Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
141. Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
141. Simona Hlaváčková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
141. Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
141. Tereza Hůrková MMA Self Defence - Karate CZE 1 8
141. Kateřina Jeníková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 8
141. Klára Kostelníčková SKK Budo Havířov CZE 1 1 8
141. Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE 1 8
141. Tereza Májková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 8

Stránka: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů