KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
285. Nikola Šušková SKK Budo Havířov CZE 1 4
285. Andrea Švrčková Karate DDM Český Těšín CZE 1 4
285. Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE 1 4
285. Jana Tvrzská CZE 1 4
285. Barbora Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
285. Kristýna Valenová Karate-Do Sokolov CZE 1 4
285. Tereza Vašíčková BUDO KAN, z.s. CZE 1 4
285. Tereza Vašíčková TJ KARATE Praha CZE 1 4
259. Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
259. Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3
259. Antonie Lachoutová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3
259. Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE 1 3
259. Lenka Skalíková SKK Budo Havířov CZE 1 3
259. Nikola Staňková TJ karate Nové Hrady CZE 1 3
259. Zuzana Struková Karate Klub Kadaň CZE 1 1 3
266. Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2
266. Andrea Bašusová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
266. Kristýna Hejnová TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
266. Michala Hladíková KC Podbořany CZE 1 2
266. Natálie Krátká TJ Karate České Budějovice CZE 1 2
266. Veronika Mišáková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2
266. Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE 2
266. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
266. Marie Prajzlerová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 2
266. Lucie Secká Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2
266. Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2
266. Karolína Šlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 2
266. Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE 2
279. Jana Hloušková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1
279. Vanesa Majbová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1
279. Linda Pavlasová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1
279. Nela Poskerová Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1
279. Anna Rypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1
279. Natálie Soukopová Champions team z.s. CZE 1
279. Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1

Stránka: 6/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů