KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
29. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
29. Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
29. Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
29. Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 10
29. Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 10
29. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 10
29. Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
29. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 10
159. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
159. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 9
159. Barbora Racková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
159. Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 1 9
163. Johana Bečková KASR ŽAMBERK CZE 1 8
163. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
163. Tsoomoo Enkhbold SC Karate Pardubice CZE 1 8
163. Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
163. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
163. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 8
163. Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
163. Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
163. Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
163. Martina Kolářová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
163. Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE 2 8
163. Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
163. Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
163. Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 8
163. Nikola Martincová KK Odry CZE 2 8
163. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
163. Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
163. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
163. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
163. Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
163. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
163. Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
163. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 8
163. Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 8
163. Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
163. Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
163. Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
163. Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
163. Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
163. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
163. Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
163. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
163. Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 8
163. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 8
163. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
163. Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
199. Martina Hedvičíková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 6
199. Kateřina Kontrová SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 6

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů