KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
245. postup Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 12
245. postup Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
245. postup Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
245. pokles Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
155. pokles Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
155. pokles Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 1 11
157. pokles Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
157. pokles Tereza Kudláčková TJ Karate České Budějovice CZE 1 10
157. pokles Anna Lei SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 10
157. pokles Adéla Polanská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 10
157. pokles Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 10
157. pokles Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 10
157. pokles Pavlína Škaldová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 10
157. pokles Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 10
165. pokles Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
165. pokles Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 9
165. pokles Barbora Racková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
165. pokles Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 1 9
169. pokles Johana Bečková KASR ŽAMBERK CZE 1 8
169. pokles Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
169. pokles Tsoomoo Enkhbold SC Karate Pardubice CZE 1 8
169. pokles Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
169. pokles Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
169. pokles Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 8
169. pokles Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 8
169. pokles Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
169. pokles Klára Jánová TJ Karate České Budějovice CZE 1 8
169. pokles Martina Kolářová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 8
169. pokles Michaela Kopalová USK Slavia Liberec CZE 2 8
169. pokles Barbora Korabečná KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 8
169. pokles Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
169. pokles Kristýna Malá SKK Budo Havířov CZE 1 8
169. pokles Nikola Martincová KK Odry CZE 2 8
169. pokles Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
169. pokles Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
169. pokles Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
169. pokles Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
169. pokles Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
169. pokles Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
169. pokles Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 8
169. pokles Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 8
169. pokles Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
169. pokles Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 8
169. pokles Zuzana Šimáčková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 8
169. pokles Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 8
169. pokles Olga Trakalová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 8
169. pokles Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
169. pokles Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
169. pokles Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
169. pokles Lucie Vološinová SKK Budo Havířov CZE 1 8

Stránka: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů