KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
219. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 8
219. Kateřina Háková Slavia TU Liberec CZE 1 8
219. Tereza Hatlapatková Karate Lions Pardubice CZE 2 8
219. Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 8
219. Veronika Hušková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
219. Klára Jánová Karate České Budějovice CZE 1 8
219. Martina Kolářová TJ Horní Měcholupy CZE 1 8
219. Michaela Kopalová Slavia TU Liberec CZE 2 8
219. Barbora Korabečná Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 1 1 8
219. Kateřina Kukková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
219. Kristýna Malá SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
219. Adéla Marková Karate Havířov CZE 1 8
219. Nikola Martincová KK Odry CZE 2 8
219. Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
219. Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8
219. Elen Pešanová Karate Klub Chodov CZE 1 8
219. Karolína Placzková Karate DDM Český Těšín CZE 1 8
219. Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
219. Adéla Polanská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
219. Štěpánka Pražáková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 8
219. Eva Radová Karate Horažďovice CZE 1 8
219. Michaela Soukupová SKBU Hostivař CZE 1 8
219. Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE 1 8
219. Zuzana Šimáčková Kabu Praha CZE 1 8
219. Hana Šimčáková KK Jeseník CZE 1 8
219. Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE 1 8
219. Lenka Vávrová Kusengo Nový Jičín CZE 1 8
219. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE 1 8
219. Anna Velcová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
219. Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
219. Lucie Vološinová SK Budo, TJ Start Havířov CZE 1 8
219. Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE 1 8
219. Eva Vyskočilová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 8
219. Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 8
185. Martina Hedvičíková KKD Bruntál CZE 1 6
185. Kateřina Kontrová SK Shotokan Neratovice CZE 1 6
185. Nikola Krátká KCK Team CZE 1 6
185. Kateřina Motlová Narama Plzeň CZE 1 6
185. Anna Rokosová SKBU Hostivař CZE 1 6
185. Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE 1 6
185. Eliška Škrancová L. F. CLUB KARATE CZE 1 6
192. Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE 1 1 5
193. Tereza Adamová SKBU Trutnov CZE 1 1 4
193. Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE 1 4
193. Michaela Caklová TJ Sokol Havlíčkův Brod CZE 1 4
193. Markéta Cváčková Kusengo Nový Jičín CZE 1 4
193. Anna Doležalová KABU Jablonec n/N CZE 1 4
193. Lucie Dračková Karate Silesia Opava CZE 1 4
193. Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 4
193. Štěpánka Dzurojurková Glaverbel Teplice CZE 1 4

Stránka: 4/5
1 |  2 |  3 | 4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů