KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
215. Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 18
215. Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE 1 1 18
215. Michaela Miglová Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 18
215. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
105. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
105. Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE 1 16
105. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
105. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 1 16
105. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
105. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 16
105. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
105. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 1 16
105. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
105. Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
105. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 16
105. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
105. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
118. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 15
118. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 1 15
120. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 2 14
120. Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE 2 14
120. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 14
120. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 1 14
124. Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE 1 13
124. Valentina Vítů TJ Karate České Budějovice CZE 2 13
126. Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
126. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 12
126. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
126. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
126. Eliška Kudrnová SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
126. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 12
126. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
126. Adéla Marková KARATE Havířov CZE 1 1 12
126. Tereza Michalová KC Podbořany CZE 1 12
126. Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
126. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
126. Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE 1 12
126. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 12
126. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
126. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
141. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
141. Barbora Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 11
141. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
141. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 1 11
145. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
145. Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE 1 1 10
145. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 10
145. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 10
145. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 10
150. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR Beginner 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů