KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
215. Michaela Miglová Fight Club České Budějovice CZE 1 2 18
215. Lucie Michálková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 18
103. Nela Brázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
103. Alžběta Cutáková Karate Klub Kyjov CZE 1 16
103. Jana Drymlová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
103. Nicola Faitová Narama Plzeň CZE 1 16
103. Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 16
103. Petra Navrátilová Karate Klub Kyjov CZE 1 16
103. Barbora Peřinová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
103. Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE 1 16
103. Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
103. Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 16
103. Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE 1 16
103. Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 16
103. Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
116. Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 15
116. Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 1 15
118. Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE 2 14
118. Barbora Kocková Karate Vision Praha CZE 2 14
118. Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 14
118. Aneta Stinková SKP karate Písek CZE 1 1 14
122. Ivanna Anikeeva Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
122. Viktorie Bischofová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 12
122. Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE 1 12
122. Simona Křikavová USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
122. Eliška Kudrnová SKIF Czech Republic CZE 1 12
122. Valentýna Macková Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 12
122. Michaela Mališová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 12
122. Adéla Marková KARATE Havířov CZE 1 1 12
122. Tereza Michalová KC Podbořany CZE 1 12
122. Lucie Poloprudská Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
122. Natálie Soprová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 12
122. Martina Štoková SKK Budo Havířov CZE 1 12
122. Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 12
122. Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 12
122. Lucie Veithová TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
137. Barbora Dvořáková Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
137. Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE 1 1 11
137. Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE 1 1 11
140. Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 10
140. Karolína Řezníčková Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 10
140. Michaela Smolová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 10
140. Michaela Wagnerová Karate Klub Amfora Praha CZE 1 1 10
144. Klára Francová SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 9
144. Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 9
144. Michaela Klepeštová SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 9
144. Barbora Racková TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 9
148. Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
148. Sára Ferencová SKK Lipník nad Bečvou CZE 1 8
148. Adéla Fraňková Karate klub Spektra Praha CZE 1 8

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: MS SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů