KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
269. Matyáš Hnyk SKP karate Písek CZE 1 8
269. Marek Kolář Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
269. Tomáš Kozák KK Kladno CZE 1 8
269. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 8
269. Erik Kubíni Masada Praha CZE 1 8
269. Pavel Mates Sportovní klub Karate Most CZE 1 8
269. Marek Novák KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 8
269. Martin Pastrňák KARATE Havířov CZE 1 8
269. David Plaček ŠSK karate Karviná CZE 1 8
269. Vít Říhošek Baník Havířov CZE 1 8
269. Radim Sejkora SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 8
269. Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE 1 8
269. Martin Šimáček Kakutogi Academy CZE 1 8
269. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 8
269. Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE 1 8
269. Denis Uher Baník Havířov CZE 1 8
269. Adam Uhýrek TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 8
269. Daniel Vaněk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 8
269. Jan Večerek Baník Karviná CZE 1 8
269. Ondřej Zahradník SPORT UNION, z. s. CZE 2 8
269. Adam Zaplatílek USK Slavia Liberec CZE 1 8
269. Amiri Zmarak KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8
269. Jan Zrnovský GRYF z.s. CZE 1 8
224. Vojtěch Merhulík Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 7
224. Jakub Thoma GRYF z.s. CZE 2 7
226. Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
226. Tomáš Holek USK Slavia Liberec CZE 1 1 6
226. Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE 1 6
226. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
226. Adam Kanaloš SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6
226. Volodymyr Kobernyk Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
226. Dominik Krejčí SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
226. Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6
226. Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 6
226. Tomáš Ridvan SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
226. Oldřich Rubáš Slovan Ústí nad Labem CZE 1 6
226. Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6
226. Štěpán Šnajdr Champions team z.s. CZE 1 6
226. Daniel Švarc Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 6
240. Petr Holárek SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 5
240. Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 5
240. Michal Šesták Ippon KK Rakovník CZE 1 1 5
243. Marek Avramčev KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 4
243. David Bio-Sounon Nippon Ludgeřovice CZE 1 4
243. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 4
243. Josef Dodulík Baník Havířov CZE 1 4
243. Václav Dražan KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4
243. Andreas Dzikos USK Slavia Liberec CZE 1 4
243. Martin Feifič ŠSK karate Karviná CZE 1 4
243. Lukáš Filip SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 4

Stránka: 5/7
1 |  2 |  3 |  4 | 5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů