KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
132. Jiří Endršt Champions Team CZE 1 24
132. Viktor Grůza L. F. CLUB KARATE CZE 2 24
132. David Haltmar KCK Team CZE 1 1 24
132. Adam Hrdina KCK Team CZE 1 2 24
132. Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE 1 24
132. David Lžičař SC Flair CZE 3 24
132. Dalibor Mišík TJ Karate Praha CZE 1 1 1 24
132. Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE 1 24
132. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 24
132. Martin Přech SKP Hvězda Karlovy Vary CZE 1 1 24
132. Petr Škalda KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 1 24
132. Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 3 24
132. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE 1 24
114. Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE 1 1 22
114. Otto Doskočil KCK Team CZE 1 1 22
114. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 2 22
114. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 22
114. Jan Ladislav Lác Baník Příbram CZE 1 1 1 22
114. Jakub Mikule GRYF Liberec CZE 1 1 22
114. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 1 22
121. Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE 1 20
121. Radek Krucký Sokol Sadská CZE 1 1 1 20
121. Jan Nedělčev Kasr Žamberk CZE 1 1 20
121. Antonín Štainbruch SK Kamiwaza karate CZE 2 20
121. Petr Varyš Karate České Budějovice CZE 1 2 20
121. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 2 20
127. Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE 2 1 19
128. Pim Brands KESL RYU Shotokan CZE 2 1 1 18
128. Jakub Debrecenyi Hakuba Karate Ostrava CZE 2 18
128. Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 1 1 18
128. Nikolas Harms Karate České Budějovice CZE 2 1 18
128. Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE 2 18
133. Adam Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE 2 1 17
134. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 16
134. Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE 1 16
134. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
134. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
134. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 16
134. Viktor Gall ŠSK Karate Karviná CZE 1 1 16
134. Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
134. Tomáš Höfer KARATE-DO Dvůr Králové CZE 2 16
134. Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE 1 16
134. Lukáš Jenker Karate České Budějovice CZE 1 16
134. Michal Kasal Karate Lions Pardubice CZE 1 16
134. Jakub Kočí GRYF Liberec CZE 2 16
134. Filip Koudelka Karate České Budějovice CZE 1 16
134. František Laňka KBU Tanvald CZE 1 16
134. Jan Moravec KCK Team CZE 2 1 16
134. Marek Peštál TJ Karate Třebíč CZE 1 16
134. Robin Popelka Karate České Budějovice CZE 1 1 16

Stránka: 3/6
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Česká liga karate kumite tým 2017
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů