KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
110. David Hološevič SKP karate Písek CZE 1 24
110. Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 24
110. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
110. Marek Lettl SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 24
110. Dalibor Mišík TJ KARATE Praha CZE 1 1 1 24
110. Josef Nevole Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
110. Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 24
110. Jiří Pochman Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 24
110. Martin Přech Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 1 24
110. Daniel Trličík Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
110. Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 24
112. Lukáš Cyprián GRYF z.s. CZE 1 1 22
112. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 22
112. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 2 22
112. Martin Kylberger Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 22
112. Jan Ladislav Lác TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 1 22
112. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 22
112. Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE 1 1 1 22
119. Radek Krucký Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 1 20
119. Jakub Macíček SKK Budo Havířov CZE 1 1 20
119. Antonín Štainbruch SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 20
119. Dominik Výlet Karate Klub Kyjov CZE 2 20
123. Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 1 19
124. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 1 18
124. Jakub Debrecenyi HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 18
124. Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 18
124. Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 18
124. Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 18
129. Adam Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 17
130. Šimon Bařák Baník Havířov CZE 1 16
130. Tomáš Bortel ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 1 16
130. Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE 1 1 16
130. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 16
130. Dominik Fulnek KC Tiger Nové Strašecí CZE 1 16
130. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 1 16
130. Luděk Hrnčíř Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 16
130. Lukáš Jenkner TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
130. Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
130. Jakub Kočí GRYF z.s. CZE 2 16
130. Filip Koudelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
130. Robert Kříž TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 16
130. Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 16
130. František Laňka KBU Tanvald CZE 1 16
130. Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE 1 16
130. David Lžičař SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 16
130. Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
130. Marek Peštál TJ karate Třebíč CZE 1 16
130. Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
130. Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 16
130. Robin Samek Sokol Nymburk CZE 1 16

Stránka: 3/7
1 |  2 | 3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů