KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Filip Černík Česká republika CZE 11 4 5 476
2. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 7 1 212
3. Dominik Kočandrle SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 6 1 204
4. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 180
5. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 5 1 2 3 150
6. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 2 1 142
7. David Hološevič SKP karate Písek CZE 2 2 1 140
8. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 4 1 128
9. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 4 124
9. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 1 1 124
11. David Klewar SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 3 1 120
12. František Chudoba GRYF z.s. CZE 2 2 100
13. Damián Mokráček TJ Karate České Budějovice CZE 2 1 1 94
14. Lukáš Jelínek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 3 2 92
15. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 3 5 1 90
15. Jakub Florek SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 1 1 90
17. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 3 88
18. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 3 84
18. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 2 1 84
18. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 2 2 84
21. Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 1 83
22. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 82
23. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 1 78
24. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 1 76
24. Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 76
24. Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 76
27. Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 74
28. Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2 1 2 72
28. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 4 72
28. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 72
28. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 72
32. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 1 1 70
33. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 7 68
33. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 1 1 68
35. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 64
35. Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 64
37. Tim Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 60
37. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 1 60
37. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 2 60
40. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 58
41. Přemysl Čarek Česká republika CZE 2 1 56
41. Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 1 56
41. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 56
41. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 56
41. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 2 56
41. David Posolda Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 56
41. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 1 3 56
41. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 56
41. Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 2 56
50. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 55

Stránka: 1/7
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR SKIF 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů