KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 11 4 5 476
2. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 7 1 212
3. Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE 6 1 204
4. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 180
5. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 5 1 2 3 150
6. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 1 2 1 142
7. Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE 1 4 1 128
8. Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE 2 2 4 124
8. Michal Zemek Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 1 1 124
10. David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 3 1 120
11. František Chudoba GRYF z.s. CZE 2 2 100
12. Daniel Caha TJ karate Třebíč CZE 3 5 1 90
13. Jakub Boublík Shotokan karate club Louny CZE 2 3 88
14. Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE 1 3 84
14. Ondřej Hrdlička SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 84
14. postup Lukáš Jelínek Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 1 2 2 84
14. pokles Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 2 2 84
18. pokles Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 1 82
19. pokles Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 1 1 76
19. pokles Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 1 76
19. pokles Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 76
22. pokles Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 1 74
23. pokles Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 2 1 2 72
23. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 1 4 72
23. František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 72
23. Vojtěch Procházka Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 72
27. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 1 70
28. Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE 7 68
28. Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE 3 1 1 1 68
30. Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 64
30. Leoš Vedral SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 2 64
32. Michal Kasal Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 62
33. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 60
33. Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 1 60
33. Andrej Žigunov Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 1 2 60
36. Aleš Vydra Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 58
37. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 56
37. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 56
37. Matyáš Malý SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 56
37. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 2 56
37. David Posolda Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 1 56
37. Ondřej Procházka KC Podbořany CZE 1 1 3 56
37. Daniel Tokarčík SKK Budo Havířov CZE 1 1 1 56
37. Jan Vrtílka TJ Karate České Budějovice CZE 2 56
45. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 54
45. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 1 1 54
47. Viktor Miller Kobra Kladno CZE 1 1 1 52
47. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 52
49. postup Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 51
50. pokles Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 48

Stránka: 1/6
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů