KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 1 136
2. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 84
3. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 1 3 78
4. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 1 72
5. Pavel Šumbera KK Jeseník CZE 3 1 2 60
6. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 4 58
7. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 1 56
8. Marek Janouch Karate České Budějovice CZE 2 3 1 54
9. Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE 1 48
9. postup Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 48
9. pokles Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 48
12. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 2 1 46
13. František Chudoba GRYF Liberec CZE 1 1 44
14. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 40
14. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 3 40
14. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 40
17. Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 3 2 38
18. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 2 36
19. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 1 32
19. Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE 1 1 32
21. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 28
22. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 26
22. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 26
24. Ondřej Havlíček Karate Vrchlabí CZE 1 24
24. Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
24. David Novák KK Jeseník CZE 2 3 24
24. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 24
28. Pavel Polák TARO KAN CZE 1 2 22
29. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 20
29. Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 1 20
29. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 20
32. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 19
33. Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE 4 18
33. Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo CZE 1 18
35. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2 16
35. Jakub Hajný SKC Louny CZE 1 16
35. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
35. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 16
35. Adam Marušák Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
35. Jakub Michálek KK Jeseník CZE 1 16
35. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 16
35. Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 16
35. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
35. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
35. Jiří Vedral Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 16
35. Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE 1 16
35. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
48. Tomáš Hermann Karate České Budějovice CZE 1 1 15
49. Michal Lysko GRYF Liberec CZE 2 14
50. Marek Babor SKBU Hostivař CZE 1 12

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2018
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů