KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 132
2. Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 84
3. Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 3 66
4. Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 1 2 60
5. Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 56
5. Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE 1 1 56
7. Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE 2 3 1 54
8. Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 3 52
9. Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
9. Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 48
9. Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 48
12. František Chudoba GRYF z.s. CZE 1 1 44
13. Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 40
13. Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE 2 3 40
13. Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE 1 40
16. Jan Konvalinka BUDO Plzeň z.s. CZE 3 1 32
16. Zdeněk Studnička Budó škola KK Písek CZE 1 1 32
18. Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 28
19. Viliam Pavlovský Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 26
19. Václav Riedl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 2 26
21. Ondřej Havlíček KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 24
21. Matouš Hrubý Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
21. Jakub Matlocha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 24
24. David Novák Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 22
24. Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE 1 2 22
26. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 1 20
26. Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 1 20
26. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 20
26. Daniel Dub TJ Karate České Budějovice CZE 1 20
26. Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE 1 20
31. Karel Rýpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 19
32. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 4 18
33. Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 2 16
33. Jakub Hajný Shotokan karate club Louny CZE 1 16
33. Martin Hrnčíř SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
33. Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE 1 1 16
33. Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 16
33. Adam Marušák Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 16
33. Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 16
33. Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE 1 1 16
33. Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 16
33. Jan Šmíd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
33. Adam Štěpán Cobra Ryu Strakonice CZE 1 16
33. Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE 1 16
33. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 16
46. Tomáš Hermann TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 15
47. Michal Lysko GRYF z.s. CZE 2 14
48. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
48. Lukáš Ingriš Shotokan karate club Louny CZE 1 1 12
48. Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů