KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Wakizashi Cup 2005 - 05.03.2005

şehir Kostomlaty n/L
Ülke Çek Cumhuriyeti
Yarışmacılar 151
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 26
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
37.50%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 6x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay -11 yas Marek Fejfárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Ronald Prokeš Masada Praha CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Vendula Šebestová KC Podbořany CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Pavla Čížková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Denisa Zemancová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Miroslav Líbal EMĚ Mělník CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Markéta Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Tomáš Neubert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Josefína Frýbová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Josef Voráček SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Tomáš Starý SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Jitka Nováková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Michaela Haová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Tomáš Starý SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kata bay David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata bay Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Veronika Leierová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan Jana Gaňová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan Ilona Vítová Schick Ryu Praha CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-15 yas
1. kata takýmlar bayan 12-15 yas SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-15 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Marek Babor SKBU Hostivař CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Tomáš Doleček SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Miroslav Merfait SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Štěpán Hůlka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Janoch SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Filip Ponikelský SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Lukáš Khajl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Roček KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Tůma KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg David Pavlovič KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jiří Hrabánek Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Vojtěch Keller TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Vanderka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Linke KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Andrea Bašusová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Macků KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg David Lukášek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Lechermayer SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Kubát Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jiří Straka Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Bancíř KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Kouba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Tomáš Fencl Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Lukáš Mrzena Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fürst KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Kratochvíl Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg David Jecha Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Skořepa Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Aleš Doubek SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Adam Vaněk Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Gabriela Váňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tereza Lechermayerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kristýna Sztachová Baník Příbram CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Rygl SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Aleš Hemerka Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Bradáč Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Kindl TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg David Rousek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Jana Šalanská SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kateřina Jechová Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Dominika Prokopcová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Květa Klementová KC Podbořany CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Pavla Šimková Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Valerie Škutová SKBU Hostivař CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Pavel Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Starý SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Tomáš Pražák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Hromádková Karate Polička CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Haová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Martínková Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Jitka Nováková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Pavel Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite bay -65kg Miroslav Hnátek Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -65kg Rostislav Štryncl Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Tomáš Starý SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite bay -70kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite bay -75kg Michal Held Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay -80kg Rostislav Volný Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay -80kg Ladislav Valouch MSKA Mohelnice CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay +80kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Pražák TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Mojmír Turek Karate Kolín CZE CZE
2. kumite bay OPEN Michal Antoš Sokol Nymburk CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Held Baník Příbram CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Petra Hromádková Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Haová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Jana Loudová Sokol Nymburk CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Jitka Nováková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Michaela Haová SK Shotokan Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Jitka Nováková SK Shotokan Neratovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Sokol Nymburk CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır