KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Open Championships of Moravia and Silesia 2009 - 09.05.2009

şehir Jeseník
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Jeseník
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 44
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 4
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
52.21%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 34x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Tatýrek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Michaela Černá VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michał Zabiegała LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kata bay 14-15 yas Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Fabian Sulisz KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bay 14-15 yas Marcin Gibasiewicz KKS Tora Legnica POL POL
7. kata bay 14-15 yas Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Lucie Jarecká VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Kateřina Retková VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Weronika Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Paweł Piotrowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
7. kata bay 16-17 yas Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Joanna Augustyniak KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bayan 16-17 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Patrik Friedmann Central Poprad SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Andrej Bucha Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Mateusz Czarnecki Karate Do Shotokan Paczkow POL POL
5. kumite bay -12 yas -35kg Vojtěch Kutner SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Pustěovský Baník Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Martin Bartoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Matěj Hulík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Adam Hrdina KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Kamil Rýpar Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Mateusz Płóciennik LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Brokeš SKK Budo Havířov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jaroslav Cihlář SKC Louny CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Černý Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Kolenčiak SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Šimon Bařák Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Čarnogurský Central Poprad SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dávid Kubičár Central Poprad SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Šimčáková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dagmar Štůralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Paulina Goldzik UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Dan Červeňanský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Arturs Keiselis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Petr Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Mateusz Musiał KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jiří Šulák Sebeobrana Vrbno CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michael Zapletal Karate Velké Meziříčí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Mateusz Pawlowski LZS Polonia-Torakan Biała POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Marek Rozner Baník Havířov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Martin Jurkovič Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Danny Šajbidor SK Slavia Orlová CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jitka Procházková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Markéta Barešová Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Grzegorz Spernol UKS Satori Mikolow POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Patrik Hozák Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Radim Rozner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Šefl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg František Kabourek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Lipčák Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Škorpík SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Kuchár Karate Klub Zvolen SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Ján Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Ondřej Dvořák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Adrian Fatyga UKS Satori Mikolow POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Wanda Chechelska UKS Satori Mikolow POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kristýna Čápová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
10.11.2018
20.10.2018
29.09.2018
29.09.2018
02.06.2018
13.05.2018
05.05.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır