KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Italian Open 2007 - 31.03.2007

şehir Monza
Ülke İtalya
Organizasyon FIJLKAM
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 16
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 11
Puanlama 120-80-40-20-10


Beğenilme:
51.60%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 47x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
3. kata bay Vincenzo Figuccio İtalya ITA ITA
3. kata bay Kristian Novak Hırvatistan CRO CRO
5. kata bay Lorenzo Franchini A.S.D. Karate Verona ITA ITA
5. kata bay Stefano Sorbino C.D.R.R. Fisyodinamik Centrosport ITA ITA
7. kata bay Lorenzo Bettarini GLC Italy Ninja Club ITA ITA
7. kata bay Luca Brancaleon Italy ITA ITA
7. kata bay Alessio Loni İtalya ITA ITA
7. kata bay Turgay Yesilyurt Turkiye TUR TUR
kata bayan
1. kata bayan Viviana Bottaro İtalya ITA ITA
2. kata bayan Sara Battaglia İtalya ITA ITA
3. kata bayan Daniela Berrettoni Italy ITA ITA
3. kata bayan Sabrina Haas Germany GER GER
5. kata bayan Ozge Akin Türkiye TUR TUR
5. kata bayan Michelle Saner İsviçre SUI SUI
7. kata bayan Ozlem Akin Türkiye TUR TUR
7. kata bayan Yasemin Güngör Avusturya AUT AUT
7. kata bayan Caroline Hulliger İsviçre SUI SUI
7. kata bayan Swetlana Wall Almanya GER GER
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bay A.S.D. Master Milano ITA ITA
5. kata takýmlar bay Almanya GER GER
5. kata takýmlar bay İsviçre SUI SUI
7. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
7. kata takýmlar bay SPVGG Höhenkirchen GER GER
7. kata takýmlar bay Shorin Karate-Do Team Segrate (ITA) ITA ITA
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
2. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kata takýmlar bayan Karate Club Virovitica (CRO) CRO CRO
3. kata takýmlar bayan KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
5. kata takýmlar bayan İsviçre SUI SUI
5. kata takýmlar bayan Shotokan KK Muha Špela (SLO) SLO SLO
7. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
7. kata takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
7. kata takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
7. kata takýmlar bayan USV Erfurt (GER) GER GER
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Michele Giuliani İtalya ITA ITA
2. kumite bay -60kg Ali Ince Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -60kg Ilyas Demir Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -60kg Francesco Luca Ortu İtalya ITA ITA
5. kumite bay -60kg Carlos Puerta Venezuela VEN VEN
5. kumite bay -60kg Bünyamin Tas KV Niedersachsen GER GER
7. kumite bay -60kg Aniello Nocerino C.S. Carabinieri ITA ITA
7. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -60kg Peter Varga Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -60kg Keskin Yusuf Türkiye TUR TUR
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Ciro Massa İtalya ITA ITA
2. kumite bay -65kg Shquiprim Salihu İsviçre SUI SUI
3. kumite bay -65kg Yucel Gundogdu Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -65kg Alexander Heimann Almanya GER GER
5. kumite bay -65kg Jukka Koivunen Finlandiya FIN FIN
5. kumite bay -65kg Alan Šurbek Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -65kg Marc Carloni Karate Club Senigallia ITA ITA
7. kumite bay -65kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
7. kumite bay -65kg Søren B. Petersen Danimarka DEN DEN
7. kumite bay -65kg Luis Plumacher Venezuela VEN VEN
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Serkan Yagci Türkiye TUR TUR
2. kumite bay -70kg Giuseppe di Domenico İtalya ITA ITA
3. kumite bay -70kg Nello Maestri İtalya ITA ITA
3. kumite bay -70kg Jean Carlos Peña Venezuela VEN VEN
5. kumite bay -70kg Andre Beck Almanya GER GER
5. kumite bay -70kg Eki Luukka Finlandiya FIN FIN
7. kumite bay -70kg Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD MKD
7. kumite bay -70kg Zandro Damir KK Neretva Mostar BIH BIH
7. kumite bay -70kg Murat Salih Kurnaz Turkiye TUR TUR
7. kumite bay -70kg Ján Putz Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
2. kumite bay -75kg Saverio Pesola İtalya ITA ITA
3. kumite bay -75kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Christian Verrecchia Fiamme Oro Roma ITA ITA
5. kumite bay -75kg Michele Belviso Fiamme Oro Roma ITA ITA
5. kumite bay -75kg Tarek Walhazi Tunus TUN TUN
7. kumite bay -75kg Gökhan Gündüz Türkiye TUR TUR
7. kumite bay -75kg Pero Hečimović Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -75kg Ferat Korbuljki Makedonya MKD MKD
7. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Enes Erkan Türkiye TUR TUR
2. kumite bay -80kg Osman Özmen Turkiye TUR TUR
3. kumite bay -80kg Wissem Arfaoui Tunus TUN TUN
3. kumite bay -80kg Aleksej Zhuromsky Latvia LAT LAT
5. kumite bay -80kg Mohamed Jomaâ Tunus TUN TUN
5. kumite bay -80kg Salvatore Loria İtalya ITA ITA
7. kumite bay -80kg Michele Grando Fiamme Oro Roma ITA ITA
7. kumite bay -80kg Heinrich Leistenschneider Almanya GER GER
7. kumite bay -80kg Alessandro Nardi İtalya ITA ITA
7. kumite bay -80kg Miklos Papp Macaristan HUN HUN
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Stefano Maniscalco İtalya ITA ITA
2. kumite bay +80kg Aniello Iarnone İtalya ITA ITA
3. kumite bay +80kg Felix Kühnle KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bay +80kg Yaser Sahintekin Türkiye TUR TUR
5. kumite bay +80kg Ben Afia Zied Tunus TUN TUN
5. kumite bay +80kg Nuno Manuel Dias Portugal POR POR
7. kumite bay +80kg Mohamed Monem Hammouda Tunus TUN TUN
7. kumite bay +80kg Jonathan Horne Almanya GER GER
7. kumite bay +80kg Alexander Lang Almanya GER GER
7. kumite bay +80kg Peter Valentin Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -53kg Gülderen Celik Türkiye TUR TUR
3. kumite bayan -53kg Selene Guglielmi İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -53kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -53kg Dhouha Ben Othmen Tunus TUN TUN
5. kumite bayan -53kg Keles Filis KDNW Siegburg GER GER
7. kumite bayan -53kg Francesca Acquaviva İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -53kg Katharina Beitler Almanya GER GER
7. kumite bayan -53kg Irene Padogano A.S.D. Karate Fabozzi Vigevano ITA ITA
7. kumite bayan -53kg Iva Peternel Slovenya SLO SLO
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -60kg Laura Pasqua İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -60kg Kora Knühmann Almanya GER GER
3. kumite bayan -60kg Sonya Stelond Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan -60kg Claudia Gabrich Germany GER GER
5. kumite bayan -60kg Silvia Sperner Almanya GER GER
7. kumite bayan -60kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -60kg Rafika Dakhlaoui Tunus TUN TUN
7. kumite bayan -60kg Maria Musall Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan -60kg Maddalena Musolino ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Yasmina Benadda KV Baden Württemberg GER GER
2. kumite bayan +60kg Roberta Minet İtalya ITA ITA
3. kumite bayan +60kg Fanny Clavien İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +60kg Hr. H. Sheikha Maitha Al Maktown Zabeel Club DUB DUB
5. kumite bayan +60kg Yildiz Aras Türkiye TUR TUR
5. kumite bayan +60kg Marivin Chiari Italy ITA ITA
7. kumite bayan +60kg Ema Aničić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +60kg Greta Vitelli İtalya ITA ITA
7. kumite bayan +60kg Petra Volf Hırvatistan CRO CRO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Austrian Open 2007 06.10.2007-07.10.2007
German Open 2007 15.09.2007-16.09.2007
Austrian Open 2006 30.09.2006-01.10.2006
German Open 2006 23.09.2006-24.09.2006
Italian Open 2006 25.03.2006-26.03.2006
Dutch Open 2006 10.03.2006-12.03.2006
French Open 2006 14.01.2006-15.01.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır