KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2012 - 26.05.2012

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Kamura Ústí n/L
Yarışmacılar 312
Girişleri 412
Kulüpler 51
Ülkeler 7
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 46
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
46.43%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 35x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kata bay -9 yas David Minárik Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -9 yas Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay -9 yas Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Dušan Nguyen Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -9 yas Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
7. kata bay -9 yas Martin Drábek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Danh Manh Nguyen Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Eliška Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Frid Hjerpaasen Norway NOR NOR
5. kata bayan 10-11 yas Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Kateřina Ištoková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Janoušová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Petra Pavlů Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Nikola Velcová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Gabriela Štíchová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata bayan 16-17 yas Rikke Linck Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata bay Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay Jan Borgula SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay Petr Borgula SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bay Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
2. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Barbora Bosnyaková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Christiane Georg Zanshin Magdeburg GER GER
5. kata bayan Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata bayan Lenka Borgulová SC Flair CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Petr Němeček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Kamil Al Otri SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Milan Chroustovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Václav Plecer st. Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Shirley Anavisa Fernan Karate-Dojo Mayen-Mendig GER GER
2. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Martin Hanák TJ Karate Třebíč CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Suchý Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Zrna Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Maxa Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jonáš Sanislo SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Šimon Honsů Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Michal Petrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Jonas Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bay -11 yas +41kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite bay -11 yas +41kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Martin Hájek Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Frid Hjerpaasen Norway NOR NOR
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Jasmin Röper Zanshin Magdeburg GER GER
7. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sarah Hunold KEN Budo Heiligenstadt GER GER
3. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Vojtěch Tonar SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jiří Šejba Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Caha TJ Karate Třebíč CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jakub Čeřovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Václav Chaloupka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Caitlynn Bohuslávková Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Šárka Klečková Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Havelková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Grzegorz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg David Kletečka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Le Minh SK Jiskra Domažlice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Filip Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Thieme SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Marek Nemejta SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Fabian Droste Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kristýna Pokrupová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kay Polanová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Šinfeltová SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Balder Hjerpaasen Norveç NOR NOR
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Roman Veis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Matějovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Benjamin Kerber Zanshin Magdeburg GER GER
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Dan Kadlec Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Grabert Zanshin Magdeburg GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gabriela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Denise Schwarzer Zanshin Magdeburg GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lotta Andersen Norway NOR NOR
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Marek Pohanka SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Bohuslav Šála SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Oliver Peknik KK Stará Turá SVK SVK
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Kirill Matveev Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Libor Hájek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Kirill Matveev Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
5. kumite bay OPEN Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Kamila Klečková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Markéta Barešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Liudmila Lyaskovets Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Lenka Vařilová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Liudmila Lyaskovets Martial Arts Club Dynamex RUS RUS
3. kumite bayan OPEN Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
30.09.2017
23.09.2017
26.06.2017-27.06.2017
06.05.2017
08.04.2017
04.03.2017
25.02.2017
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır