KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Nymburk 2008 - 08.03.2008

şehir Nymburk
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Ned Hockey Karate Nymburk
Yarışmacılar 224
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 42
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 12-8-4-3-2-1


Beğenilme:
39.52%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 31x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Blanka Mikesková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Chalupská SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Silvie Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Kristýna Pučanová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
kata bay
1. kata bay Miloslav Kabeš Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay Tomáš Schiffmann Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay Roman Luong SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bay Roman Lysoněk KC Dragons Rosice CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Zuzana Cmielová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -15 yas SK Tommi CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -15 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Satrapa KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Kostrhon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Radek Vávra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Špecián Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Roman Kubeš KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Ondřej Švanda Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Petr Vojar SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg David Kučera Shotokan karate club Louny CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Pavel Špecián Shotokan karate club Louny CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Rejmonová Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Svatek TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Antonín Sus TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Kůs BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Patrik Guldan Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Vladimír Goryanov KK Kladno CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Karel Šarapatka Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Šrettr Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Ročková KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Adéla Trpáková Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Hovorková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Simona Fojtů TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Andrea Kohútová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Vendula Vařejčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Monika Smetanová TJ Karate Libčice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Rejmon Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Adam Kočiš Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Václav Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Vladimír Vacek Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Krátký Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Stuchlík KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Švarc TJ KARATE Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg František Drahoš Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Kryštof Kulan TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Vávra SK Predátor Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristýna Svobodová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Hana Vayhelová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Klaban Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Mrzena TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Tomáš Kubát TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Landa SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Robert Svoboda Baník Karviná CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Fait TJ KARATE Praha CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Klika Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jiří Lžičař Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Gabriela Vávrová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Veronika Jandová TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Krátká Ned Hockey Nymburk CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay -75kg Lukáš Bestajovský Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay +75kg
1. kumite bay +75kg Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
2. kumite bay +75kg Marek Pohl Ned Hockey Nymburk CZE CZE
3. kumite bay +75kg Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
3. kumite bay +75kg Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Lubomír Odráška TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
3. kumite bay OPEN Michal Beneš Sokol Velký Osek CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Miroslava Landová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Barbora Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Petra Štěpánová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.01.2020
30.11.2019
20.10.2019
13.01.2019
16.12.2018
30.09.2018
14.01.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır