KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships children 2009 - 06.12.2009

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, SKR SU
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 32
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 2
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
44.84%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 63x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata bay -11 yas Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Jůnová Shodokan Sokolov CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Liliana Mihalcsaková SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Lucie Kočandrlová Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata takýmlar bay -13 yas Keiko Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bayan -13 yas SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Bernát KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Štěpán Klimko LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -11 yas +41kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Vojtěch Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Bednárková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Ming Thang Pham TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Marek Gawlik KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Kristýna Valenová Karate-Do Sokolov CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
08.12.2018-09.12.2018
02.12.2017-03.12.2017
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır