KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Grand Prix 2007 - 29.09.2007 - 30.09.2007

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Budó Sport Centrum Plzeň
Yarışmacılar 400
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 45
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 14
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
58.60%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 154x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -11 yas Martin Dobiáš Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kata bayan -12 yas Natalie Payne İngiltere ENG ENG
3. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Péter Sánta Macaristan HUN HUN
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Gergely Szénási Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ondřej Kumpošt SK Predátor Praha CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
2. kata bayan 14-15 yas Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lisa Martin KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan 14-15 yas Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kata bay 16-17 yas Florian Genau Almanya GER GER
3. kata bay 16-17 yas Gareth Hains Birleşik Krallık ENG ENG
3. kata bay 16-17 yas Martin Náhlovský Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Luisa Ziemer KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bayan 16-17 yas Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Adam Kata Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Štefan Demko Slovakya SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Katarína Longová Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 18-20 yas Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Ina Hämäläinen Finlandiya FIN FIN
3. kata bayan 18-20 yas Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Arturs Keiselis Samuraj Madona LAT LAT
2. kumite bay -12 yas -40kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Marko Tenglovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -12 yas +40kg Pavel Šumbera Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Christopher Williamson Sale Dojo) ENG ENG
kumite bayan -12 yas OPEN
1. kumite bayan -12 yas OPEN Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan -12 yas OPEN Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -12 yas OPEN Samira Michalek Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bayan -12 yas OPEN Martina Nagy Hungary HUN HUN
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Dániel Jurca Hungary HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Marciano Dekker Karate Club Alken NED NED
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Josh Gagon Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Robert Gerlei Hungary HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Krisztian Szabó Macaristan HUN HUN
kumite bayan 12-13 yas OPEN
1. kumite bayan 12-13 yas OPEN Cintia Mészáros Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas OPEN Charlene Oakes Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Hanna Keresztúri Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas OPEN Fruzsina Varga Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas -50kg
1. kumite bay 14-15 yas -50kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite bay 14-15 yas -50kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -50kg Dennis Weisse Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite bay 14-15 yas -60kg
1. kumite bay 14-15 yas -60kg Vladislavs Jaskuls Letonya LAT LAT
2. kumite bay 14-15 yas -60kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Dávid Csáky Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -60kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
kumite bay 14-15 yas +60kg
1. kumite bay 14-15 yas +60kg Gergely Szénási Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +60kg Dávid Humpók Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Martin Šebesta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +60kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -50kg
1. kumite bayan 14-15 yas -50kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -50kg Gréta Kiss Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Thais Martinez Club Karate Fudo-Shin AND AND
3. kumite bayan 14-15 yas -50kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +50kg
1. kumite bayan 14-15 yas +50kg Lisa Ludewig Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +50kg Alexandra Konka Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Nikola Bartha Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +50kg Monika Smolařová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Ashley Tancock Sale Dojo) ENG ENG
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Julien De Coster Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Erich Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Raphael Piras KC Shin-Nin BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Pierre Grifnée G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Dániel Miklós Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Florian Genau Almanya GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Norbert Horváth Macaristan HUN HUN
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Peter Tropp Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Bence Diószegi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Balász Bisztrony Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Rick Vincent van Hellemond Sport NED NED
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Philip Grozdanov Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Jakub Nemček Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Yassine Ameqran G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Davids Eljashans Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Diego Verdonck Belçika BEL BEL
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Zoltán Kun Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Igor Zelina Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Miroslav Pilař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Nikola Bľachová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Sarah Maligieri Sei Pai KC BEL BEL
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Alžběta Jíravská USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -51kg Laura Pradelli G.F.K. BEL BEL
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Stephanie Otten Belçika BEL BEL
2. kumite bayan 16-17 yas -57kg Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -57kg Monika Sturman Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Anna Grünvalszky Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Jonathan Thaels G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -60kg Janis Akhsas USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -60kg András Hübner Macaristan HUN HUN
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Nicky Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -65kg András Hübner Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Sameer Owarth BKO ENG ENG
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Yannick Piersotte G.F.K. BEL BEL
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Jallal Zakhnini G.F.K. BEL BEL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Dániel Simor Hungary HUN HUN
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Richard Tomasch Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Milan Hajdák Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Roland Rajčany Slovakia SVK SVK
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -80kg Máté Török Macaristan HUN HUN
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Péter Kun Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas +80kg Juraj Tabak Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay 18-20 yas +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas OPEN
1. kumite bay 18-20 yas OPEN Péter Kun Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 18-20 yas OPEN Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Mark Bradley Sale Dojo) ENG ENG
3. kumite bay 18-20 yas OPEN Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Tereza Matějková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sade-Maria Pirttinen Finland FIN FIN
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Emma Aronen Finlandiya FIN FIN
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Aletta Csányi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
kumite bayan 18-20 yas OPEN
1. kumite bayan 18-20 yas OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Fruzsina Lassingleitner Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 18-20 yas OPEN Lene Vrijsen Belçika BEL BEL
kumite takýmlar bay 18-20 yas
1. kumite takýmlar bay 18-20 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 18-20 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 18-20 yas van Hellemond Sport (NED) NED NED
kumite takýmlar bayan 18-20 yas
1. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Finlandiya FIN FIN
3. kumite takýmlar bayan 18-20 yas Slovakya SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Italian Grand Prix 2007 (Venice Cup) 30.11.2007-02.12.2007
Belgium Grand Prix 2007 04.11.2007
Austrian Grand Prix 2007 21.04.2007-22.04.2007
Irish Grand Prix 2007 31.03.2007-01.04.2007
British Grand Prix 2007 20.01.2007-21.01.2007
Italian Grand Prix 2006 - EGP (Venice Cup) 02.12.2006-03.12.2006
Belgium Grand Prix 2006 05.11.2006
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır