KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Shotokan Cup 2006 - 07.10.2006

Město Rychnov nad Kněžnou (CZE)
Stát Česká republika
Pořadatel Sokol Vamberk
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
60.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 20x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Liana Ponyová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Florentyna Grenda KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
2. kata st. žáci (12-13) Krystian Malecki KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Mateusz Kaczka KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Flaškarová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Timotej Umek KK Trbovlje SLO SLO
2. kata dorostenci (14-15) Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
3. kata dorostenci (14-15) Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata dorostenci (14-15) Karol Remisz KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Patrycja Bensz KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Katarzyna Pfajfer KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata dorostenky (14-15) Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Adrian Kubiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kata junioři (16-17) Dawid Wojczyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata junioři (16-17) Maciej Misiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata junioři (16-17) Maciej Piesyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Alicja Krymovska UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata juniorky (16-17) Magdalena Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata juniorky (16-17) Silwia Belza UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata juniorky (16-17) Nina Posebal KK Trbovlje SLO SLO
kata muži U21
1. kata muži U21 Gábor Olle Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata muži U21 Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata muži U21 Damian Banach KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata muži U21 Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata ženy Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata veteráni -47 let
1. kata veteráni -47 let Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata veteráni -47 let Bohumil Husák Karate Fitness Řepy CZE CZE
3. kata veteráni -47 let Jiří Dvořák Karate Fitness Řepy CZE CZE
3. kata veteráni -47 let Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kata veteráni +47 let
1. kata veteráni +47 let Ladislav Lux SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kata veteráni +47 let Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata veteráni +47 let Ryszard Kliszewski KKS Tora Legnica POL POL
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
2. kata team dorostenci (14-15) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata team junioři (16-17)
1. kata team junioři (16-17) KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata team juniorky (16-17)
1. kata team juniorky (16-17) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata team juniorky (16-17) KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Boris Nevrly Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žáci -30kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Mikolaj Nalewajko KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jakub Hála Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Caklová Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite st. žáci -40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Artur Kujawski KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kumite st. žáci -50kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite st. žáci -50kg Fryderyk Grenda KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite st. žáci -50kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Mateusz Kaczka KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žáci -60kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Mateusz Konarski KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite st. žáci -60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite st. žákyně -40kg Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Dawid Nalewajko KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Timotej Umek KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Mateusz Gmyrek KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Karol Remisz KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Daniel Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Holubovská Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Dagmar Smolová Sokol Blatná CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Adrian Kubiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite junioři (16-17) -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Maciej Piesyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -65kg Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Maciej Misiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite junioři (16-17) -70kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Dawid Wojczyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kumite junioři (16-17) -75kg Tomáš Chalupník Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite dorostenky -51kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Magdalena Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Silwia Belza UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite dorostenky +57kg Alicja Krymovska UKS Shodan Zduny POL POL
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -65kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -65kg Damian Banach KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite junioři (18-20) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Lukáš Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Jan Haněl Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -70kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Kristián Czuczor Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite junioři (18-20) -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Tomáš Chalupník Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (18-20) -75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Tomáš Braun Sokol Vítkovice CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Václav Daněk KCK Team CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite ženy U21 -53kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
3. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy U21 -60kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Pavla Šimková Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite muži -65kg Ondřej Satrapa Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite muži -65kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jan Haněl Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite muži -70kg Lukáš Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
2. kumite muži -75kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -75kg Jiří Krütta Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
3. kumite muži -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg František Doleček TJ Sokol Husovice CZE CZE
2. kumite muži -80kg Tomáš Boček Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Petr Mareš Sokol Choceň CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Matoušek Sokol Choceň CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Evžen Šopa Sokol Choceň CZE CZE
2. kumite muži +80kg Petr Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Tomáš Boček Sokol Smíchov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Trunec Sokol Choceň CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Lucie Paulišová Sokol Pardubice CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavla Šimková Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Valerija Lukani Lav Pula CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Eliška Oravcová Sokol Pardubice CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Rudolf Oliva Lav Pula CRO CRO
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite Masters muži (+35 let) BRH Jiří Dvořák Karate Fitness Řepy CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Lav Pula CRO CRO
2. kumite team juniorky (16-17) UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team muži Karate Polička CZE CZE
3. kumite team muži Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite team muži Sokol Choceň CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team ženy Sokol Pardubice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Shotokan Cup 2014 27.09.2014
Shotokan Cup 2013 05.10.2013
Shotokan Cup 2012 06.10.2012
Shotokan Cup 2011 08.10.2011
Shotokan Cup 2010 09.10.2010
Shotokan Cup 2009 10.10.2009
Shotokan Cup 2008 11.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk