KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2009 - 18.10.2009

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 100
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
64.06%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Filipský Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Bílková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Blažková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Jágrová Spartak Hradec Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Ondřej Lacina KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Koprla SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Lukáš Harag KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Falta KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Barbora Makešová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Osifčin KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Rubeš KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg David Hons Chotěboř CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Eva Fürstová Karate Polička CZE CZE
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk