KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2010 - 31.10.2010

Město Dvůr Králové n/L
Stát Česká republika
Pořadatel Karate-do Dvůr Králové n/L
Registrovaných jednotlivců 101
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
61.11%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Vavrušková KK Lichnice CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
3. kata st. žáci (12-13) Jakub Mucha Karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Jannatay Shamshieva KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Faltus KCK Team CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Dominika Šťastná KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Daniel Jirásek KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Benda KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hertl Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Šimon Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Matěj Makeš TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Nela Beranová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Nikola Bártová Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Anna Kašparová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Martin Tázlar KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Filip Kubeš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Kalivoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Uherko SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Martin Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Jannatay Shamshieva KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jiří Smola KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jáchym Kopecký KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dmitrij Raški KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Karolína Füllsacková SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenci + junioři
1. kumite team dorostenci + junioři SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team dorostenci + junioři KCK Team CZE CZE
3. kumite team dorostenci + junioři KCK Team CZE CZE
kumite team dorostenky + juniorky
1. kumite team dorostenky + juniorky KCK Team CZE CZE
2. kumite team dorostenky + juniorky KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk