KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2007 - 20.10.2007

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 123
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
64.29%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Lorencová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Max Maixner KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Stodola Karate Hlinsko CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Faltus KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Lorenc KCK Team CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata junioři (18-20) Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata junioři (18-20) Filip Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Michael Potocký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Ruda Culek TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vítek Černý KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Václav Brynda KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Petr Vojar SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Falta KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Petráček SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Lorencová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Max Maixner KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Václav Vavřín TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Richtr KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Ondřej Kalousek KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Kaplan Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Nikola Ročňáková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Lorenc KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Bartoloměj Kováč KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Vladislav Hetflejš KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Tomáš Palm KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Marcela Pospíšilová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Matěj Patzelt SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Ivana Veverková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Jakub Škaloud Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -80kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Barbora Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team ml. dorostenci + dorostenci
1. kumite team ml. dorostenci + dorostenci SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team ml. dorostenci + dorostenci Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenci + dorostenci KCK Team CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenci + dorostenci SKBU Trutnov CZE CZE
kumite team ml. dorostenky + dorostenky
1. kumite team ml. dorostenky + dorostenky SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite team ml. dorostenky + dorostenky KCK Team CZE CZE
3. kumite team ml. dorostenky + dorostenky Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk