KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVčSKe mládeže 2008 - 19.10.2008

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak HK, VčSKe
Registrovaných jednotlivců 98
Kluby na medailových pozicích 13
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
57.81%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Král Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Dušan Poláček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Adéla Janišová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Viktoria Ernestová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Hodík Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Stodola Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Radek Vávra SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Pavel Pilař KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Rudolf Horák SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jan Moravec KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg David Fikejz SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Škoda TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Adam Hrdina KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Luděk Hrnčíř KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Viktoria Ernestová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Lukáš Ehrenberger SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Dostál TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Tomáš Havlíček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Tomáš Krebs KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dušan Balog TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Stanislav Jílek Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Dominik Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Rykr KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Daniel Brendl Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Schnaubert KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Hlavatý SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Martina Janečková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sára Koucká KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Vendula Vařejčková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Faltus KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Šedík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomáš Frieda KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dominik Vach Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Schnaubert KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Krátká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Šťastná KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Efenberk TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Pavel Bartoš KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Slavomír Mládek TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Michek SŠKS Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Dušek KCK Team CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Stanislav Krtek Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) KCK Team CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Výběr VčSKe CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KCK Team CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
MVčSKe mládeže 2007 20.10.2007
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk