KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS dorostu a juniorů 2009 - 12.11.2009 - 15.11.2009

Město Rabat
Stát Maroko
Pořadatel WKF
Registrovaných jednotlivců 1144
Kluby na medailových pozicích 29
Státy na medailových pozicích 29
Hodnocení 600-400-200-100-50


Ohodnocení kvality turnaje:
70.28%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 53x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Jorge Martinez Venezuela VEN VEN
2. kata dorostenci (14-15) Abolfazl Shahrjerdi Írán IRI IRI
3. kata dorostenci (14-15) Jaime Anaya Mexiko MEX MEX
3. kata dorostenci (14-15) Yutaka Tahara Japonsko JPN JPN
5. kata dorostenci (14-15) Mahmoud Bazan Egypt EGY EGY
5. kata dorostenci (14-15) Heejun Park Korea KOR KOR
7. kata dorostenci (14-15) Geoffroy Monin Francie FRA FRA
7. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Shaimaa Solyman Egypt EGY EGY
2. kata dorostenky (14-15) Yuriko Fukushi Japonsko JPN JPN
3. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Jessica Hugues Francie FRA FRA
5. kata dorostenky (14-15) Laura De Frenza Itálie ITA ITA
5. kata dorostenky (14-15) Nicole Helena Yonamine Brazílie BRA BRA
7. kata dorostenky (14-15) Patricia Esparteiro Portugalsko POR POR
7. kata dorostenky (14-15) Itzel Ramirez Mexiko MEX MEX
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Naoyuki Yoshida Japonsko JPN JPN
2. kata junioři (16-17) Andrew Christopher Rahardja Nový Zéland NZL NZL
3. kata junioři (16-17) Ziad Bazan Egypt EGY EGY
3. kata junioři (16-17) Mijat Vojvodić Černá Hora MNE MNE
5. kata junioři (16-17) Erlando Stefano Indonésie INA INA
5. kata junioři (16-17) Mehmet Yakan Turecko TUR TUR
7. kata junioři (16-17) Emmanuel Leong Malajsie MAS MAS
7. kata junioři (16-17) Harinjaka Presto Francie FRA FRA
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Hikaru Ohno Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Sakura Kakumai USA USA USA
3. kata juniorky (16-17) Ingrid Aranda Peru PER PER
3. kata juniorky (16-17) Aolexandra Feracci Francie FRA FRA
5. kata juniorky (16-17) Caroline Schwarzinger Rakousko AUT AUT
5. kata juniorky (16-17) Lok Man Wu Hongkong HKG HKG
7. kata juniorky (16-17) Inmaculada Peris Španělsko ESP ESP
7. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Egypt EGY EGY
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Maroko MAR MAR
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Španělsko ESP ESP
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Ázerbajdžán AZE AZE
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Černá Hora MNE MNE
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kuvajt KUW KUW
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Alžírsko ALG ALG
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Egypt EGY EGY
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Peru PER PER
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Itálie ITA ITA
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Rakousko AUT AUT
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Maroko MAR MAR
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Luca Maresca Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mizuki Iwamuro Japonsko JPN JPN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Marc Alexis Rouret Francie FRA FRA
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kerem Ali Zeren Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jonathan Caruso Austrálie AUS AUS
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Evgeny Plakhutin Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Georgios Kostouros Řecko GRE GRE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mohamed Aziz Mhenni Tunisko TUN TUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mohamed Radwan Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Shahin Naghipour Jafari Německo IRI IRI
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Francesco D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Goksel Karacan Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sofiane Hakkar Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Abdellah Rouiha Maroko MAR MAR
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dejan Zirojević Srbsko SRB SRB
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Abdalla Mohamed Ahmed Ibrahem Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Rodrigo Ibanez Španělsko ESP ESP
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Thomas Hickman Anglie ENG ENG
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL BEL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Sebastian Szalay Austrálie AUS AUS
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Raphaël Bonelli Francie FRA FRA
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jordan Harris Wales WAL WAL
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Steven Balzan Francie FRA FRA
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Zeyad Sharaby Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ilyass Es Zaouy Maroko MAR MAR
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ľuboš Meňuš Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Petreski Makedonie MKD MKD
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexander Buda Höning Maďarsko BIH BIH
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marvin Rockstroh Německo GER GER
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Claudio Carrubba Itálie ITA ITA
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Omar Elsayed Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Shahin Balalaei Soumehsaraei Írán IRI IRI
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Mesa Španělsko ESP ESP
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Toshichika Tasaka Japonsko JPN JPN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Marcel Möller Německo GER GER
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jonathan Mulolo Belgie BEL BEL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Neslihan Caliskan Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Haruka Miyazaki Japonsko JPN JPN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sophia Bouderbane Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Areeg Rashed Said Youssef Egypt EGY EGY
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jessy Neumann Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Sandra Nunez Marin Španělsko ESP ESP
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anastasiya Vanzhura Ukrajina UKR UKR
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tatjana Vulinovic Srbsko SRB SRB
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Vićovac Srbsko SRB SRB
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hege Haavaldsen Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aurimer Campos Venezuela VEN VEN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Sara Yamada Japonsko JPN JPN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jenna Lee Irsko IRE IRE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Giuliana Novak Argentina ARG ARG
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Agathe Duval Francie FRA FRA
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Xiaoyan Yin Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alaa Ahmed Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tea Lopan Slovinsko SLO SLO
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Marija Stevanovic Srbsko SRB SRB
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laury Vogelzang Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Omid Hosseinpour Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -55kg Ryan Jay Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -55kg Magdy Mamdouh Mohamed Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -55kg Keisuke Takatsuka Japonsko JPN JPN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Pedro Paulo da Silva Ferreira Brazílie BRA BRA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Jose Manuel Diaz Santos Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -55kg Hyukmin Kwon Korea KOR KOR
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jingchao Sun Čínská lidová republika CHN CHN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Lesley Zut Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -61kg Marvin Garin Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Erman Eltemur Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Abdelilah Boujdi Maroko MAR MAR
5. kumite junioři (16-17) -61kg Stefan Pokorny Rakousko AUT AUT
7. kumite junioři (16-17) -61kg Cesar Augusto Zorze Brazílie BRA BRA
7. kumite junioři (16-17) -61kg Ricardo Giegler Německo GER GER
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Bahman Asgari Ghoncheh Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -68kg Logan Da Costa Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -68kg Mike Bjerregaard Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Ahmed Gamaleldin Solyman Egypt EGY EGY
5. kumite junioři (16-17) -68kg Alaeddine Falah Tunisko TUN TUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislavs Jaskuls Lotyšsko LAT LAT
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ali Abdulaziz Kuvajt KUW KUW
7. kumite junioři (16-17) -68kg Haris Kovačević Chorvatsko CRO CRO
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Ali Fadakar Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jordan Laugier Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -76kg Josip Livada Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Mahmoud Nada Egypt EGY EGY
5. kumite junioři (16-17) -76kg Yasin Koray Algan Turecko TUR TUR
5. kumite junioři (16-17) -76kg Yassine Elouarga Maroko MAR MAR
7. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Tarda Švédsko SWE SWE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Jose Toro Venezuela VEN VEN
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Lorenzo Ernano Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) +76kg Sajad Ganjzadeh Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) +76kg Soufiane Boudabbouz Maroko MAR MAR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Mohamed Elsayed Egypt EGY EGY
5. kumite junioři (16-17) +76kg Besnik Adović Černá Hora MNE MNE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jeremy Koot Nizozemsko NED NED
7. kumite junioři (16-17) +76kg Mehdi Lakehal Francie FRA FRA
7. kumite junioři (16-17) +76kg Bryan van Waesberghe Belgie BEL BEL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Hikaru Ohno Japonsko JPN JPN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Mayada Aly Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Emilie Thouy Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Tyler Avery Wolfe USA USA USA
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Matea Ratković Chorvatsko CRO CRO
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Jianling Shi Čínská lidová republika CHN CHN
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Andrea Suarez Španělsko ESP ESP
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Sohad El Kati Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eldina Maslo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Genesis Navarrete Venezuela VEN VEN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Yuri Kaneko Japonsko JPN JPN
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Yekaterina Khupovets Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Graciela Jibaja Ekvádor ECU ECU
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Nika Kadzova Rusko RUS RUS
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Pradelli Belgie BEL BEL
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Sanja Cvrkota Srbsko SRB SRB
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Miya Leeta Holley USA USA USA
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Ignace Francie FRA FRA
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kamille Desjardins Kanada CAN CAN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Marina Monk Nový Zéland NZL NZL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Indah Mogia Angkat Indonésie INA INA
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Eva Zwaneveld Nizozemsko NED NED
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Ivona Tubić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Hafsa Seyda Burucu Turecko TUR TUR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Ines Barbero Portugalsko POR POR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Maniscalco Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Eleni Chatziliadou Řecko GRE GRE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Nathalie Reiter Rakousko AUT AUT
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Hannah Baker Anglie ENG ENG
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Gutierrez Španělsko ESP ESP

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS dorostu a juniorů 2013 07.11.2013-10.11.2013
MS dorostu a juniorů 2011 14.10.2011-16.10.2011
MS dorostu a juniorů 2007 19.10.2007-21.10.2007
MS dorostu a juniorů 2005 11.11.2005-13.11.2005
MS dorostu a juniorů 2003 24.10.2003-26.10.2003
MS dorostu a juniorů 2001 12.10.2001-14.10.2001
MS dorostu a juniorů 1999 29.10.1999-31.10.1999
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk