KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS dorostu a juniorů 2011 - 14.10.2011 - 16.10.2011

Město Melakka
Stát Malajsie
Pořadatel WKF
Registrovaných jednotlivců 1167
Závodníci v kategoriích 1214
Kluby 81
Státy 81
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 31
Hodnocení 600-400-200-100-50


Ohodnocení kvality turnaje:
72.73%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Taiki Kozaki Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenci (14-15) Kiel Hicks USA USA USA
3. kata dorostenci (14-15) Luis Felipe Aguilar Rodriguez Kolumbie COL COL
3. kata dorostenci (14-15) Pierre Antoine Tresegnie Belgie BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) Anis Ahbab Alžírsko ALG ALG
5. kata dorostenci (14-15) Erick Albakian Venezuela VEN VEN
7. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Slovensko SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Carl Monk Nový Zéland NZL NZL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Natsuki Shimizu Japonsko JPN JPN
2. kata dorostenky (14-15) Terryana D Onofrio Itálie ITA ITA
3. kata dorostenky (14-15) Sophia Graf Německo GER GER
3. kata dorostenky (14-15) Jasmine Nguyen USA USA USA
5. kata dorostenky (14-15) Monika Hristova Bulharsko BUL BUL
5. kata dorostenky (14-15) In Kwan Lau Hongkong HKG HKG
7. kata dorostenky (14-15) Pauline Bouchet Francie FRA FRA
7. kata dorostenky (14-15) Nathalia Sauma Brazílie BRA BRA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Toshifumi Nakashima Japonsko JPN JPN
2. kata junioři (16-17) Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
3. kata junioři (16-17) Maksim Ksenofontov Rusko RUS RUS
3. kata junioři (16-17) Abolfazl Shahrjerdi Írán IRI IRI
5. kata junioři (16-17) Peter Fabian Slovensko SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Gabriele Petroni Itálie ITA ITA
7. kata junioři (16-17) Heejun Park Korea KOR KOR
7. kata junioři (16-17) Christopher Rohde Skotte Dánsko DEN DEN
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kiyou Shimizu Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Ha Mi Do Vietnam VIE VIE
3. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Sonia Garcia Španělsko ESP ESP
5. kata juniorky (16-17) Jessica Hugues Francie FRA FRA
5. kata juniorky (16-17) Shaimaa Solyman Egypt EGY EGY
7. kata juniorky (16-17) Naomi Hypolito Brazílie BRA BRA
7. kata juniorky (16-17) Celine Xin Yi Lee Malajsie MAS MAS
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Egypt EGY EGY
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) Itálie ITA ITA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Francie FRA FRA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kuvajt KUW KUW
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Řecko GRE GRE
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Malajsie MAS MAS
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Turecko TUR TUR
7. kata team dorostenci + junioři (14-17) Indie IND IND
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Francie FRA FRA
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) USA USA USA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Španělsko ESP ESP
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Egypt EGY EGY
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Chorvatsko CRO CRO
5. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Německo GER GER
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Tchaj-wan TAI TAI
7. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Malajsie MAS MAS
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ahmed Farouk Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tolga Macar Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Arash Alinezhadkafshgari Írán IRI IRI
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Steven Dacosta Francie FRA FRA
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Andrian Dimitrov Bulharsko BUL BUL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Callum Holmes Anglie ENG ENG
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Sadriddin Saymatov Uzbekistán UZB UZB
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jhonatan Taira Brazílie BRA BRA
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Oliver Flores Ortiz Mexiko MEX MEX
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Karime Abou Etta Egypt EGY EGY
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Didar Amirali Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Farzam Shafiei Chapaki Írán IRI IRI
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Aaron Horn Skotsko SCO SCO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Martin Yordanov Bulharsko BUL BUL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ali Al Asousi Kuvajt KUW KUW
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Shilin Xiao Čínská lidová republika CHN CHN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Amar Guerni Alžírsko ALG ALG
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andriy Guzenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Martinac Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ali Najafi Írán IRI IRI
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Felix Behrendt Německo GER GER
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gonzalo Navarro Argentina ARG ARG
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Abdulsamet Kucukoglu Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Junya Tomita Japonsko JPN JPN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mohamed El Kotby Egypt EGY EGY
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rafik Benchikh Alžírsko ALG ALG
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Mohamed Ali Najar Tunisko TUN TUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamran Madani USA USA USA
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kevin Korte Dánsko DEN DEN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alparslan Yamanoglu Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aaron Angelo Camacho Anacan Nový Zéland NZL NZL
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gábor Hárspataki Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Masood Parviz Írán IRI IRI
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Burak Turan Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Alberto Azevedo Brazílie BRA BRA
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Araz Mamedov Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Fars Barahman Saúdská Arábie SAU SAU
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daigo Tamaki Japonsko JPN JPN
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jamaal Otto Anglie ENG ENG
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Umay Tokcan Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Kimberley Johnston Skotsko SCO SCO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Miho Miyahara Japonsko JPN JPN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Farida Kesten Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Aya Shaaban Egypt EGY EGY
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Galina Shateeva Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tina Marić Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Shana Amengle Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anđela Stjepandić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Airi Ochi Japonsko JPN JPN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Katja Schweier Německo GER GER
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aybuke Nur Punar Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Johanna Ruprecht Dánsko DEN DEN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlotte Wastell Anglie ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ivona Čavar Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nancy Garcia Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Ruth Malsch Německo GER GER
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Beecharinun Pramoolcheko Thajsko THA THA
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Eveleen Aldada Jordánsko JOR JOR
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Chaima Midi Alžírsko ALG ALG
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Ahmed Abidou Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -55kg Emre Cevahir Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jimmy Cabantous Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -55kg Mohamed Aziz Mhenni Tunisko TUN TUN
5. kumite junioři (16-17) -55kg Bader Aldouseri Kuvajt KUW KUW
5. kumite junioři (16-17) -55kg Cesar Del Rio Luna Mexiko MEX MEX
7. kumite junioři (16-17) -55kg Chung-Chiang Liu Tchaj-wan TAI TAI
7. kumite junioři (16-17) -55kg Emil Olsen Dánsko DEN DEN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Nikolajs Bodrovs Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -61kg Luca Maresca Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -61kg Shahin Naghipour Jafari Německo IRI IRI
5. kumite junioři (16-17) -61kg Victor Estrada Ballesteros Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (16-17) -61kg Goksel Karacan Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) -61kg Bjorn Isaac Jihoafrická republika SAR SAR
7. kumite junioři (16-17) -61kg Marc Alexis Rouret Francie FRA FRA
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Abdalla Mohamed Ahmed Ibrahem Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) -68kg Sajad Hayati Laleh Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -68kg Nick Gerrese Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -68kg Rodrigo Ibanez Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (16-17) -68kg Artem Andreev Rusko RUS RUS
5. kumite junioři (16-17) -68kg Yvan Rodriguez Merino Belgie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michail Giannelis Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Thomas Hickman Anglie ENG ENG
2. kumite junioři (16-17) -76kg Mohamed Radwan Egypt EGY EGY
3. kumite junioři (16-17) -76kg Anton Emelianov Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -76kg William Wierdis Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -76kg Hosam Ahmed Katar QAT QAT
5. kumite junioři (16-17) -76kg Juš Markač Slovinsko SLO SLO
7. kumite junioři (16-17) -76kg Alibek Idris Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite junioři (16-17) -76kg Abdellah Rouiha Maroko MAR MAR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Omar Elwahiby Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (16-17) +76kg Claudio Carrubba Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jordan Durieu Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) +76kg Aleksandar Šestakov Srbsko SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hikaru Imao Japonsko JPN JPN
5. kumite junioři (16-17) +76kg Devaraj Venkatesan Malajsie MAS MAS
7. kumite junioři (16-17) +76kg Konstantinos Athanasopoulos Řecko GRE GRE
7. kumite junioři (16-17) +76kg Karl Andre Svendsen Norsko NOR NOR
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Neslihan Caliskan Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Areeg Rashed Said Youssef Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Alessandra Vindrola Peru PER PER
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Jelena Maksimovic Černá Hora MNE MNE
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Erminia Perfetto Itálie ITA ITA
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Dijana Čatakovič Slovinsko SLO SLO
7. kumite juniorky (16-17) -48kg Daryna Marchuk Ukrajina UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Sara Yamada Japonsko JPN JPN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Marjorie Piacentino Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Büşra Tosun Turecko TUR TUR
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Aryamitra Bake USA USA USA
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Tsui-Ping Ku Tchaj-wan TAI TAI
7. kumite juniorky (16-17) -53kg Sophie Santillo Velká Británie ENG ENG
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Egypt EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Alizee Agier Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Haya Jumaa USA USA USA
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Shiho Tokai Japonsko JPN JPN
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Quirici Švýcarsko SUI SUI
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabrina Rodrigues Brazílie BRA BRA
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Jessica Paola Padilla Garcia Mexiko MEX MEX
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Lotyšsko LAT LAT
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Agathe Duval Francie FRA FRA
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Chiara Zuanon Itálie ITA ITA
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Laury Vogelzang Nizozemsko NED NED
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Francessca Bechard Kanada CAN CAN
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Nurcan Cicek Turecko TUR TUR
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Sarah Bryant Nový Zéland NZL NZL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Renee Cook USA USA USA

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS dorostu a juniorů 2013 07.11.2013-10.11.2013
MS dorostu a juniorů 2009 12.11.2009-15.11.2009
MS dorostu a juniorů 2007 19.10.2007-21.10.2007
MS dorostu a juniorů 2005 11.11.2005-13.11.2005
MS dorostu a juniorů 2003 24.10.2003-26.10.2003
MS dorostu a juniorů 2001 12.10.2001-14.10.2001
MS dorostu a juniorů 1999 29.10.1999-31.10.1999
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk