KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS dorostu a juniorů 2007 - 19.10.2007 - 21.10.2007

Město Istanbul
Stát Turecko
Pořadatel Turkish Karate Federation, WKF
Registrovaných jednotlivců 1106
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 32
Hodnocení 600-400-200-100-50


Ohodnocení kvality turnaje:
74.62%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 130x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Egypt EGY EGY
2. kata junioři (16-17) Farid Haghighi Írán IRI IRI
3. kata junioři (16-17) Yuma Nakahodo Japonsko JPN JPN
3. kata junioři (16-17) Metin Sofuoglu Turecko TUR TUR
5. kata junioři (16-17) Adham Hashem Katar QAT QAT
5. kata junioři (16-17) Angel Sanchez Venezuela VEN VEN
7. kata junioři (16-17) James Chen Jihoafrická republika SAR SAR
7. kata junioři (16-17) Teddy Navarro Francie FRA FRA
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Sayano Konya Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Mathilde Barbotin Francie FRA FRA
3. kata juniorky (16-17) Kubra Akarsu Turecko TUR TUR
3. kata juniorky (16-17) Gergana Vitanova Bulharsko BUL BUL
5. kata juniorky (16-17) Thi Thu Ha Do Vietnam VIE VIE
5. kata juniorky (16-17) Illaria Melmer Lucembursko LUX LUX
7. kata juniorky (16-17) Guillermo Dominguez Mexiko MEX MEX
7. kata juniorky (16-17) Avital Frenkel Izrael ISR ISR
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Mustafa Ibrahim Egypt EGY EGY
2. kata junioři (18-20) Arslan Caliskan Turecko TUR TUR
3. kata junioři (18-20) Yousif Al Harbi Kuvajt KUW KUW
3. kata junioři (18-20) Alfredo Tocco Itálie ITA ITA
5. kata junioři (18-20) Alexander Barsegyan Rusko RUS RUS
5. kata junioři (18-20) Chee Sheng Tan Malajsie MAS MAS
7. kata junioři (18-20) Martin Juiz Argentina ARG ARG
7. kata junioři (18-20) Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE GRE
2. kata juniorky (18-20) Emmanuelle Fumonde Francie FRA FRA
3. kata juniorky (18-20) Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY EGY
3. kata juniorky (18-20) Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
5. kata juniorky (18-20) Melissa Bello Kolumbie COL COL
5. kata juniorky (18-20) Franziska Krieg Německo GER GER
7. kata juniorky (18-20) Cathaysa Barroso Španělsko ESP ESP
7. kata juniorky (18-20) Sviatlana Yermakova Bělorusko BLR BLR
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Egypt EGY EGY
2. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
5. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
5. kata team junioři (18-20) Peru PER PER
7. kata team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
7. kata team junioři (18-20) Srbsko SRB SRB
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
2. kata team juniorky (18-20) Německo GER GER
3. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team juniorky (18-20) Makedonie MKD MKD
5. kata team juniorky (18-20) Mexiko MEX MEX
5. kata team juniorky (18-20) Srbsko SRB SRB
7. kata team juniorky (18-20) Rusko RUS RUS
7. kata team juniorky (18-20) Macao MAC MAC
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Vahid Hassanipour Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -55kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -55kg Kaies Falah Tunisko TUN TUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Antonio Vastola Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (16-17) -55kg Raphael Piras Belgie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Lyuben Stefanov Bulharsko BUL BUL
7. kumite junioři (16-17) -55kg Mustafa Ilhan Karakaya Turecko TUR TUR
7. kumite junioři (16-17) -55kg Jeyhun Mustafayev Ázerbajdžán AZE AZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Matias Gomez Garcia Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) -60kg Pooya Soltani Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -60kg Mladen Čurić Srbsko SRB SRB
5. kumite junioři (16-17) -60kg Jose Diaz Venezuela VEN VEN
5. kumite junioři (16-17) -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -60kg Tommy Grzybek Německo GER GER
7. kumite junioři (16-17) -60kg Georgios Tosonoudis Řecko GRE GRE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marco Vitagliano Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -65kg Oualid Benayad Francie FRA FRA
3. kumite junioři (16-17) -65kg Grach Egiazaryan Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -65kg Georgios Kafouros Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Falk Kelbassa Nippon Gotha GER GER
5. kumite junioři (16-17) -65kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
7. kumite junioři (16-17) -65kg Esteban Beccera Španělsko ESP ESP
7. kumite junioři (16-17) -65kg Dzmitry Bitkouski Bělorusko BLR BLR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -70kg Hiroki Kawasaki Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (16-17) -70kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
3. kumite junioři (16-17) -70kg Nermin Potur Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite junioři (16-17) -70kg Novruz Aliyev Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite junioři (16-17) -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -70kg Shaneel Chand Austrálie AUS AUS
7. kumite junioři (16-17) -70kg Nikolaos Kiourtsis Řecko GRE GRE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ryutaro Araga Japonsko JPN JPN
2. kumite junioři (16-17) -75kg Aykut Usda Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ismail Buric Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tarik Lakehal Francie FRA FRA
5. kumite junioři (16-17) -75kg Luis Ollero Španělsko ESP ESP
5. kumite junioři (16-17) -75kg Marco Waltert Švýcarsko SUI SUI
7. kumite junioři (16-17) -75kg Filippo Oretti Itálie ITA ITA
7. kumite junioři (16-17) -75kg Cheyne Phillips Anglie ENG ENG
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE GRE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Hakan Yerebakan Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) +75kg Dylan de Weerd Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) +75kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) +75kg Hector Rodriguez Andora AND AND
5. kumite junioři (16-17) +75kg Ruslan Sinitsyn Rusko RUS RUS
7. kumite junioři (16-17) +75kg Kevin Crawford USA USA USA
7. kumite junioři (16-17) +75kg Mario Fugaciu Rumunsko ROM ROM
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Tuba Yenen Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky -51kg Jelena Milivojčević Srbsko SRB SRB
3. kumite dorostenky -51kg Sladana Krsikapa Černá Hora MNE MNE
3. kumite dorostenky -51kg Thi Thuy Hoa Luu Vietnam VIE VIE
5. kumite dorostenky -51kg Svetlana Kozlachkova Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenky -51kg Karina Nobre Andora AND AND
7. kumite dorostenky -51kg Isabelle Myrvold Aguilera Norsko NOR NOR
7. kumite dorostenky -51kg Jusleen Virk Kanada CAN CAN
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Miki Kobayashi Japonsko JPN JPN
2. kumite dorostenky -57kg Veronica Maurizzi Itálie ITA ITA
3. kumite dorostenky -57kg Stephanie Barre Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky -57kg Monika Sturman Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky -57kg Aidan Carr Nový Zéland NZL NZL
5. kumite dorostenky -57kg Darja Eric Srbsko SRB SRB
7. kumite dorostenky -57kg Gulbahar Bakir Turecko TUR TUR
7. kumite dorostenky -57kg Andrea Maikawa Kanada CAN CAN
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Gulsah Perol Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky +57kg Nadja Bratic Kanada CAN CAN
3. kumite dorostenky +57kg Maja Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenky +57kg Ekaterina Shaposhnikova Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenky +57kg Nevena Antonijevic Srbsko SRB SRB
5. kumite dorostenky +57kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky +57kg Coline Pilloud Švýcarsko SUI SUI
7. kumite dorostenky +57kg Rio Smith Anglie ENG ENG
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Karim Ahmed Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (18-20) -60kg Noah Bitsch Německo GER GER
3. kumite junioři (18-20) -60kg Sofiane Ainine Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -60kg Ritchie McMillan Anglie ENG ENG
5. kumite junioři (18-20) -60kg Darkhan Assadilov Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite junioři (18-20) -60kg Robert Scott Wales WAL WAL
7. kumite junioři (18-20) -60kg Thakashi Hady Indonésie INA INA
7. kumite junioři (18-20) -60kg Ji Hwan Lee Korea KOR KOR
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Mohamed Abdalla Kasem Omara Egypt EGY EGY
2. kumite junioři (18-20) -65kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (18-20) -65kg Yoshihito Ide Japonsko JPN JPN
3. kumite junioři (18-20) -65kg Azdin Rghioui Francie FRA FRA
5. kumite junioři (18-20) -65kg Nikolaos Gidakos Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (18-20) -65kg Hamed Ziksari Írán IRI IRI
7. kumite junioři (18-20) -65kg Mohamed Amine Hasnaoui Tunisko TUN TUN
7. kumite junioři (18-20) -65kg Stanislav Sinyavskiy Rusko RUS RUS
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Israfil Shirinov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Ruslan Sadikov Lotyšsko LAT LAT
3. kumite junioři (18-20) -70kg Ivo Cvetkovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (18-20) -70kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
5. kumite junioři (18-20) -70kg Wajdi Dekhil Tunisko TUN TUN
5. kumite junioři (18-20) -70kg Vadim Koževnikov Estonsko EST EST
7. kumite junioři (18-20) -70kg Nabil Kherfi Francie FRA FRA
7. kumite junioři (18-20) -70kg Omar Omarov Rusko RUS RUS
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -75kg Mouhamed Ba Senegal SEN SEN
3. kumite junioři (18-20) -75kg Caio Itagiba Duprat Brazílie BRA BRA
3. kumite junioři (18-20) -75kg Sadik Sadik Švédsko SWE SWE
5. kumite junioři (18-20) -75kg Alibek Prenov Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite junioři (18-20) -75kg Jean Christophe Taumotekava Francie FRA FRA
7. kumite junioři (18-20) -75kg Hamad Al Noaeem Kuvajt KUW KUW
7. kumite junioři (18-20) -75kg Antonio Cartolano Venezuela VEN VEN
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (18-20) -80kg Alfredo Mayorca Venezuela VEN VEN
3. kumite junioři (18-20) -80kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -80kg Milad Yariilzoleh Írán IRI IRI
5. kumite junioři (18-20) -80kg Shigehiro Choda Japonsko JPN JPN
5. kumite junioři (18-20) -80kg Homero Morales Mexiko MEX MEX
7. kumite junioři (18-20) -80kg Bradley Carrera USA USA USA
7. kumite junioři (18-20) -80kg Ikan Jaouad Nizozemsko NED NED
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Zabiollah Poorshab Írán IRI IRI
2. kumite junioři (18-20) +80kg Yevhen Motovylin Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (18-20) +80kg Terence Bandudi Kusa Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
5. kumite junioři (18-20) +80kg Dmytro Koshlatyy Itálie ITA ITA
5. kumite junioři (18-20) +80kg Péter Kun Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (18-20) +80kg Aleksandar Ivanović Srbsko SRB SRB
7. kumite junioři (18-20) +80kg Juraj Tabak Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (18-20) -53kg Claudia Cuesta Ekvádor ECU ECU
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Anastasia Zotova Rusko RUS RUS
5. kumite juniorky (18-20) -53kg Maja Jovanović Srbsko SRB SRB
5. kumite juniorky (18-20) -53kg Ines Santos Portugalsko POR POR
7. kumite juniorky (18-20) -53kg Beatriz Janini Brazílie BRA BRA
7. kumite juniorky (18-20) -53kg Aminata Mbaye Senegal SEN SEN
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Ada Bratic Kanada CAN CAN
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Lindsey Weerdenburg Nizozemsko NED NED
5. kumite juniorky (18-20) -60kg Yui Furuichi Japonsko JPN JPN
5. kumite juniorky (18-20) -60kg Emine Bahar Koroglu Turecko TUR TUR
7. kumite juniorky (18-20) -60kg Hanaa Masood Abdelnaby Abd Elalaa Egypt EGY EGY
7. kumite juniorky (18-20) -60kg Marina Kovijanic Černá Hora MNE MNE
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Hüsniye Güler Turecko TUR TUR
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Shymaa Abouel Yazed Egypt EGY EGY
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Marivin Chiari Itálie ITA ITA
5. kumite juniorky (18-20) +60kg Daria Szulc Polsko POL POL
5. kumite juniorky (18-20) +60kg Tanja Umicevic Bosna a Hercegovina BIH BIH
7. kumite juniorky (18-20) +60kg Erica Carla Castro Do Santos Brazílie BRA BRA
7. kumite juniorky (18-20) +60kg Laura Palacios Gonzalez Španělsko ESP ESP
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Japonsko JPN JPN
2. kumite team junioři (18-20) Írán IRI IRI
3. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team junioři (18-20) Rusko RUS RUS
5. kumite team junioři (18-20) Nizozemsko NED NED
5. kumite team junioři (18-20) Srbsko SRB SRB
7. kumite team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
7. kumite team junioři (18-20) Bulharsko BUL BUL
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Tunisko TUN TUN
2. kumite team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kumite team juniorky (18-20) Turecko TUR TUR
3. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
5. kumite team juniorky (18-20) Anglie ENG ENG
7. kumite team juniorky (18-20) Brazílie BRA BRA
7. kumite team juniorky (18-20) Čínská lidová republika CHN CHN

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS dorostu a juniorů 2013 07.11.2013-10.11.2013
MS dorostu a juniorů 2011 14.10.2011-16.10.2011
MS dorostu a juniorů 2009 12.11.2009-15.11.2009
MS dorostu a juniorů 2005 11.11.2005-13.11.2005
MS dorostu a juniorů 2003 24.10.2003-26.10.2003
MS dorostu a juniorů 2001 12.10.2001-14.10.2001
MS dorostu a juniorů 1999 29.10.1999-31.10.1999
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk