KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MS dorostu a juniorů 2001 - 12.10.2001 - 14.10.2001

Město Athény
Stát Řecko
Pořadatel WKF
Registrovaných jednotlivců 671
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 32
Hodnocení 600-400-200-100-50


Ohodnocení kvality turnaje:
54.17%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 6x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) V. Marcos Nieto Španělsko ESP ESP
2. kata junioři (16-17) J. Munoz Venezuela VEN VEN
3. kata junioři (16-17) J. Dupont Francie FRA FRA
3. kata junioři (16-17) T. Jovanovic Austrálie AUS AUS
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) R. Muro Mexiko MEX MEX
2. kata juniorky (16-17) Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) M. Ruiz Granados Španělsko ESP ESP
3. kata juniorky (16-17) K. Voltat Francie FRA FRA
kata junioři (18-20)
1. kata junioři (18-20) Luca Brancaleon Itálie ITA ITA
2. kata junioři (18-20) R. Cepeda Venezuela VEN VEN
3. kata junioři (18-20) Juan Carlos Andrade Munoz Mexiko MEX MEX
3. kata junioři (18-20) A. Neghliz Francie FRA FRA
kata juniorky (18-20)
1. kata juniorky (18-20) Sabrina Buil Francie FRA FRA
2. kata juniorky (18-20) Scarlett Riera Venezuela VEN VEN
3. kata juniorky (18-20) T. Diendorfer Rakousko AUT AUT
3. kata juniorky (18-20) S. Mazzoleni Itálie ITA ITA
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
2. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kata team junioři (18-20) Řecko GRE GRE
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
2. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
3. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg S. Aktas Turecko TUR TUR
2. kumite junioři (16-17) -55kg S. Bell Austrálie AUS AUS
3. kumite junioři (16-17) -55kg A. McLaughlin Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (16-17) -55kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg J. Bujalance Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) -60kg A. Al Otaibi Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -60kg M. Petrovic Jugoslávie YUG YUG
3. kumite junioři (16-17) -60kg Rudolfo Rodríguez Venezuela VEN VEN
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Domenico Teodoro Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (16-17) -65kg M. Mohammadi Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -65kg C. Castano Fernandez Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -65kg Demir Idris Turecko TUR TUR
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Cédric Sioussaran Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -70kg Y. Kondov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (16-17) -70kg Miguel Carcedo Gonzales Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (16-17) -70kg Gary Hauwen Belgie BEL BEL
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Christophe Araminte Francie FRA FRA
2. kumite junioři (16-17) -75kg K. Trojnar Chorvatsko CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -75kg D. Harris Jihoafrická republika SAR SAR
3. kumite junioři (16-17) -75kg Dzmitry Hrachou Bělorusko BLR BLR
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg V. Puchkou Bělorusko BLR BLR
2. kumite junioři (16-17) +75kg V. Durante Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) +75kg G. Mitrovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (16-17) +75kg J. Mongan Anglie ENG ENG
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Hossein Rouhani Írán IRI IRI
2. kumite junioři (18-20) -60kg Konstantinos Pappas Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (18-20) -60kg M. Ammar Khodja Alžírsko ALG ALG
3. kumite junioři (18-20) -60kg Davy Dona Francie FRA FRA
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (18-20) -65kg Christian Grüner Německo GER GER
3. kumite junioři (18-20) -65kg I. Despotov Bulharsko BUL BUL
3. kumite junioři (18-20) -65kg E. Ozsoy Turecko TUR TUR
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg J. Aubery Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) -70kg Sergio Sanchez Venezuela VEN VEN
3. kumite junioři (18-20) -70kg D. Teplohh Estonsko EST EST
3. kumite junioři (18-20) -70kg V. Vassev Bulharsko BUL BUL
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Laurent Capla Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) -75kg Milos Zivkovic Srbsko a Černá Hora YUG YUG
3. kumite junioři (18-20) -75kg R. Ramos Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -75kg F. Schmidt Německo GER GER
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Davin Pack Anglie ENG ENG
2. kumite junioři (18-20) -80kg Yavuz Karamollaoglu Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (18-20) -80kg M. Kadlecik Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -80kg T. Milner Německo GER GER
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg H. Mesbah Francie FRA FRA
2. kumite junioři (18-20) +80kg Stefano Maniscalco Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (18-20) +80kg Zarko Arsovski Makedonie MKD MKD
3. kumite junioři (18-20) +80kg A. Jumah Kuvajt KUW KUW
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Heba Aly Salaheldin Dubaj EGY EGY
2. kumite juniorky (18-20) -53kg H. Jemili Tunisko TUN TUN
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Sonya Anderl Rakousko AUT AUT
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Q. Oliveros Venezuela VEN VEN
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg L. Zamora Munoz Španělsko ESP ESP
2. kumite juniorky (18-20) -60kg K. Paige Nový Zéland NZL NZL
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Sofiya Kaspulatova Uzbekistán UZB UZB
3. kumite juniorky (18-20) -60kg K. Pönisch Německo GER GER
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg K. Lowe Anglie ENG ENG
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Merima Softić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite juniorky (18-20) +60kg M. Brake Německo GER GER
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Vanesca Nortan Nizozemsko NED NED
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
2. kumite team junioři (18-20) Írán IRI IRI
3. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team junioři (18-20) Ázerbajdžán AZE AZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MS dorostu a juniorů 2013 07.11.2013-10.11.2013
MS dorostu a juniorů 2011 14.10.2011-16.10.2011
MS dorostu a juniorů 2009 12.11.2009-15.11.2009
MS dorostu a juniorů 2007 19.10.2007-21.10.2007
MS dorostu a juniorů 2005 11.11.2005-13.11.2005
MS dorostu a juniorů 2003 24.10.2003-26.10.2003
MS dorostu a juniorů 1999 29.10.1999-31.10.1999
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk