KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME dorostu a juniorů 2005 - 11.02.2005 - 13.02.2005

Město Soluň
Stát Řecko
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 23
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
72.22%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
2. kata team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kata team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team junioři (18-20) Itálie ITA ITA
3. kumite team juniorky (18-20) Itálie ITA ITA
1. kata team junioři (18-20) Francie FRA FRA
2. kata team juniorky (18-20) Francie FRA FRA
3. kata team junioři (18-20) Španělsko ESP ESP
1. kata team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
2. kumite team juniorky (18-20) Španělsko ESP ESP
1. kumite team junioři (18-20) Turecko TUR TUR
3. kata team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team junioři (18-20) Chorvatsko CRO CRO
1. kumite team juniorky (18-20) Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team junioři (18-20) Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite team juniorky (18-20) Německo GER GER
3. kata team junioři (18-20) Česká republika CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg A. Tiganis Řecko GRE GRE
3. kumite junioři (16-17) +75kg A. Hornez Francie FRA FRA
3. kumite ženy U21 -53kg A. Halmova Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -70kg A. Kavtaradze Lotyšsko LAT LAT
2. kumite junioři (18-20) -75kg A. Sanchez Estepa Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) -75kg A. Ourntaev Rusko RUS RUS
2. kumite junioři (16-17) +75kg Adrian Martinez Alguacil Španělsko ESP ESP
3. kumite junioři (18-20) +80kg Almir Cecunjanin Černá Hora SCG SCG
3. kumite junioři (18-20) -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
1. kumite junioři (18-20) -80kg Aniello Iarnone Itálie ITA ITA
3. kumite ženy U21 -53kg Antonia di Rella Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -75kg C. Blenman Anglie ENG ENG
3. kumite junioři (18-20) -80kg C. Alonso Aguilera Španělsko ESP ESP
3. kata juniorky (16-17) Caroline Hulliger Švýcarsko SUI SUI
2. kata junioři (16-17) D. Sychou Bělorusko BLR BLR
3. kumite dorostenky +57kg D. Cibo Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite junioři (18-20) -70kg D. Aghasiyev Ázerbajdžán AZE AZE
1. kata muži U21 Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP ESP
1. kumite junioři (18-20) -75kg Daniel Dutomadio Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
1. kumite junioři (18-20) +80kg David Mallebrera Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -65kg Demir Idris Turecko TUR TUR
1. kumite junioři (18-20) -70kg Diego Davy Vandeschrick Belgie BEL BEL
2. kumite junioři (16-17) -70kg E. Mongan Anglie ENG ENG
1. kumite ženy U21 +60kg E. Zhidkova Rusko RUS RUS
2. kumite ženy U21 -53kg Elana Ponomareva Rusko RUS RUS
3. kumite ženy U21 +60kg Emilie Lhommeau Francie FRA FRA
3. kumite dorostenky -57kg Emine Bahar Koroglu Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (16-17) -75kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
3. kumite junioři (18-20) -75kg F. Ozel Turecko TUR TUR
2. kumite dorostenky +57kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
2. kumite dorostenky -57kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kata muži U21 G. Pardo Itálie ITA ITA
3. kata junioři (16-17) G. Trivisonno Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -60kg G. Alloune Francie FRA FRA
3. kumite junioři (18-20) -65kg G. Yakhyaev Rusko RUS RUS
2. kumite junioři (18-20) -80kg Goran Đekić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kata juniorky (16-17) Christine Heinrich Německo GER GER
3. kumite dorostenky +57kg Ida Drosdal Norsko NOR NOR
3. kumite dorostenky -51kg Jenna Shilston Anglie ENG ENG
1. kata junioři (16-17) Jose Luis Prado Gutierrez Španělsko ESP ESP
1. kumite junioři (16-17) -75kg K. Lobzhanidze Rusko RUS RUS
2. kata ženy U21 Katarína Longová Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -60kg Konstantin Belozertsev Rusko RUS RUS
1. kumite dorostenky -57kg Lindsey Weerdenburg Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
3. kata ženy U21 M. Ruiz Granados Španělsko ESP ESP
3. kumite dorostenky -57kg M. Muller Bělorusko BLR BLR
1. kumite ženy U21 -53kg Maja Jovanović Srbsko SCG SCG
3. kumite ženy U21 -60kg Maria Sobol Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite junioři (18-20) -65kg Mathieu Cossou Francie FRA FRA
3. kumite ženy U21 -60kg Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -65kg Mauro Scognamiglio Itálie ITA ITA
1. kumite junioři (16-17) -65kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky -51kg N. Scherbel Německo GER GER
3. kumite junioři (16-17) +75kg N. Vojinovic Srbsko SCG SCG
2. kumite junioři (18-20) +80kg N. Taupev Rusko RUS RUS
1. kumite junioři (16-17) +75kg Nicky Le Fébre Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (18-20) -60kg O. Santana Vega Španělsko ESP ESP
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
2. kumite ženy U21 -60kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy U21 +60kg R. Baderna Itálie ITA ITA
2. kumite ženy U21 +60kg Radka Krejčová Česká republika CZE CZE
1. kumite junioři (18-20) -65kg Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
1. kumite junioři (16-17) -70kg Rene Pernuš Chorvatsko CRO CRO
1. kumite junioři (16-17) -60kg Rustam Adil Madadov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kata muži U21 S. Semchyk Bělorusko BLR BLR
1. kumite dorostenky +57kg S. Belloni Itálie ITA ITA
3. kumite junioři (16-17) -70kg Samet Develi Turecko TUR TUR
1. kata ženy U21 Sandy Scordo Francie FRA FRA
3. kata ženy U21 Sara Battaglia Itálie ITA ITA
1. kumite ženy U21 -60kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
1. kumite dorostenky -51kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
3. kumite dorostenky -51kg Sofia Marika Livitsanou Řecko GRE GRE
2. kumite junioři (18-20) -70kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite junioři (16-17) -60kg Tom Canham Anglie ENG ENG
1. kata juniorky (16-17) Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
2. kumite junioři (18-20) -60kg William Rollé Francie FRA FRA
2. kata muži U21 Y. Rossier Švýcarsko SUI SUI
2. kata juniorky (16-17) Y. Torres Lopez Španělsko ESP ESP
3. kata junioři (16-17) Yanik Gereon Švýcarsko SUI SUI
3. kumite junioři (18-20) +80kg Yaser Sahintekin Turecko TUR TUR
1. kumite junioři (18-20) -60kg Yucel Gundogdu Turecko TUR TUR

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME dorostu a juniorů 2014 07.02.2014-09.02.2014
ME dorostu a juniorů 2013 08.02.2013-10.02.2013
ME dorostu a juniorů 2012 10.02.2012-12.02.2012
ME dorostu a juniorů 2011 11.02.2011-13.02.2011
ME dorostu a juniorů 2010 05.02.2010-07.02.2010
ME dorostu a juniorů 2009 30.01.2009-01.02.2009
ME dorostu a juniorů 2008 15.02.2008-17.02.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk