KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Grand Prix Hradec Králové 2006 - 29.04.2006 - 30.04.2006

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 473
Kluby na medailových pozicích 47
Státy na medailových pozicích 5
Hodnocení 18-12-6


Ohodnocení kvality turnaje:
74.59%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 185x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Vít Skala SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) do 6.kyu Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jan Šrettr Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu
1. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Alena Luongová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) do 6.kyu Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Patrik Kovanda SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Milan Blecha Dragon Neratovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Hanč Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Martin Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Katarína Planá TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Aneta Bartáková SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Bancíř Kabu Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Jan Drobeček Sport Relax CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Adam Zdobinský Sport Relax CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sára Arnsteinová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
kata muži
1. kata muži Vladimír Míček Kusengo Hodonín CZE CZE
2. kata muži Miloslav Kabeš Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži Marek Chovančík Kusengo Hodonín CZE CZE
3. kata muži Jakub Kolek Sport Relax CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Agnieszka Wolna AZS Wroclaw POL POL
3. kata ženy Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Petra Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kata Masters muži (+35 let)
1. kata Masters muži (+35 let) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+35 let) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Jiří Dvořák SK Global Praha CZE CZE
3. kata Masters muži (+35 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata team žáci + dorostenci 7-15 let
1. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žáci + dorostenci 7-15 let SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kata team žákyně + dorostenky 7-15 let
1. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně + dorostenky 7-15 let SK Tommi CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Chimia Valce (ROM) ROM ROM
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Daniel Prášek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg B. Gogolosi Chimia Valce ROM ROM
3. kumite ml. žáci -35kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Róbert Lexmann Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ondřej Vošoust Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Konvalinka USK Plzeň CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Richtr KCK Team CZE CZE
kumite ml. žákyně -30kg
1. kumite ml. žákyně -30kg Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -30kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -30kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Alica Bretschneiderová Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -35kg Tereza Chalupská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Hodková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Klepeštová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +35kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Florin Creanga Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Hofman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Vladimír Švec Karate Hlinsko CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Lukáš Zahálka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci BRH Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci BRH Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Barbora Peřinová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Michaela Smolová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Iulia Avram Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žákyně -50kg Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Pilnajová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně BRH Roxana Sofianu Chimia Valce ROM ROM
3. kumite st. žákyně BRH Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Martin Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Michael Landa Dragon Neratovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Dvořák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Robert Fáber KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg David Čelák Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Andi-George Stifu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jáchym Barvínek Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Jiří Roček Kasr Žamberk CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Pavel Švanda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Soňa Al-Kaysy Karate klub Spektra Praha CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Alžběta Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Miroslava Landová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Miroslava Landová Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -60kg Marek Aberl SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -60kg Filip Peřinka Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Ondřej Kříž Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Ladislav Mareš ml. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Čurgali Laugaricio Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Neubert Dragon Neratovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Marko Lučić Lotos Zagreb CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) -70kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Václav Dovolil SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -70kg Jan Šlechta KK Frýdlant v Čechách CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Tadeáš Zýka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Petr Toušek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +75kg Radim Šudoma SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Michal Doležal Fist Ledeč CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +75kg Adam Gluchowski KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Marko Lučić Lotos Zagreb CRO CRO
2. kumite junioři (16-17) BRH Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH Jakub Kotásek Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) BRH David Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky -57kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky -57kg Michaela Kazdová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Lenka Koucká Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Tereza Matějková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -65kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jan Dovolil SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -65kg Peter Kumičík Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Michal Chmelař SKK Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -70kg Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Švojgr Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Łukasz Lulek AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži -75kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Paul-Viorel Dinu Chimia Valce ROM ROM
2. kumite muži -80kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži -80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite muži -80kg Oldřich Štefl Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
1. kumite muži +80kg Dawid Wnętowski AZS Wroclaw POL POL
3. kumite muži +80kg Marcin Hurycz KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kumite muži +80kg Martin Ječný Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite muži BRH Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži BRH Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Lucie Zbořilová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Valerija Lukani Lav Pula CRO CRO
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite ženy BRH Michaela Budeanuová Růže Sokolov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Pavlína Kubečková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Kučerová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite Masters muži (+35 let) BRH
1. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite Masters muži (+35 let) BRH Petr Kocmánek KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2013 25.05.2013
Grand Prix Hradec Králové 2013 27.04.2013-28.04.2013
Grand Prix Ústí n/L 2012 26.05.2012
Grand Prix Hradec Králové 2012 21.04.2012-22.04.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Grand Prix Ústí n/L 2011 28.05.2011
Grand Prix Hradec Králové 2011 23.04.2011-24.04.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk