KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2011 - 17.09.2011 - 18.09.2011

Město Budapešť
Stát Maďarsko
Státy 22
Kluby na medailových pozicích 69
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
75.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 29x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žáci (8-9) Maksim Temnyi Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (8-9) Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Ilya Koval Ukrainian Team UKR UKR
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Michal Šarišský Vukabu SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Konstyantyn Temnyy Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Richárd Dolezsál Budo Fight HUN HUN
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (8-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Emma Janeková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Anja Cuk Beli Manastir 98 CRO CRO
3. kata ml. žákyně (10-11) Célia Chartry Champions Club BEL BEL
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
2. kata st. žáci (12-13) Yegor Romanyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Balász Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Nykyta Tukh Ukrainian Team UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata st. žákyně (12-13) Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Vikória Valentová Vukabu SVK SVK
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Solomon Rafailov Izrael ISR ISR
3. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký KK Nové Zámky SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Alexis Davoine Champions Club BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
7. kata dorostenci (14-15) Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
7. kata dorostenci (14-15) Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Denisa Pešková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata dorostenky (14-15) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Vukabu SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Botond Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata junioři (16-17) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Laura Servilová Vukabu SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
kata muži
1. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Karin Hägglund Gojukai SWE SWE
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Balázs Neer Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Patrik Szölösi Budo Fight HUN HUN
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Milán Bilisics Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg František Chudoba SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Krisztofer Bálint Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Ulvis Gavarins Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žáci -34kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci -34kg Dávid Nichols KAI SEI HUN HUN
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Vitaliy Karatusha Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci -40kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -40kg Petro Bogusevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Tas Ferenc Szilágyi Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite ml. žáci +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Dániel Csató Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite ml. žáci +40kg Matúš Horváth Vukabu SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Andrada Dinea Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Nicoleta Miclea Petrosani ROM ROM
kumite ml. žákyně (8-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Hana Hupcejová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Julia Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Luca Szántai Tatami SE HUN HUN
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -34kg Anna Vakhovska Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně -34kg Hanna Gyapjas Wadofight HUN HUN
3. kumite ml. žákyně -34kg Karolína Klimková KK Detva SVK SVK
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Martina Ďalogová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Nicoletta Kuttová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -40kg Nina Jelžová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Emilija Janijk KC Olimpik MKD MKD
2. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Vivien Knecht Olimpic ROM ROM
3. kumite ml. žákyně +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Balász Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Yarin Fisher Izrael ISR ISR
2. kumite st. žáci -52kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite st. žáci -52kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Richard Hatala Vukabu SVK SVK
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci +52kg Ján Fuzer Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci +52kg Martin Fedor Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žáci +52kg Dens Sadikovs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kumite st. žákyně -43kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -43kg Andreea Ambrus Petrosani ROM ROM
3. kumite st. žákyně -43kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Dóra Czagány Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Virág Vasánszky Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Timea Trokšiarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite st. žákyně +50kg Diana Panaite Petrosani ROM ROM
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Brodzianská MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lénárd Himpli Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Stanislav Mamrenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel György Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bence Takács Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andriy Guzenko Vagr Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dávid Kostolník Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Péter Virga Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Gábor Hárspataki Nóva HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Biziuk Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matej Jopek Vukabu SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tibor Molnár Rekon HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dominika Kucharová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Regina Nagy Pásztói SKK HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikolett Palkovits Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Viktória Pillárová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Joanna Salonen Tikkurilan Tiikerit FIN FIN
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Charlotte Wastell Kaizen Ipswich ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zsuzsanna Kunos Hegyvidék HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renáta Vivien Györiványi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Márk Csizmadia KAI SEI HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo BVSC HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Radoslaw Białek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Nikolajs Bodrovs Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg László Dorogi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -76kg Tibor Hidasi Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oleksandr Voskolup Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Bence Dienes Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) +76kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Klaudia Lencz Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Ana Maria Seliste Petrosani ROM ROM
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Cintia Mészáros Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Kumade Łódź POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Vukabu SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite junioři (18-20) -68kg
1. kumite junioři (18-20) -68kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite junioři (18-20) -68kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite junioři (18-20) -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -68kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite junioři (18-20) -78kg
1. kumite junioři (18-20) -78kg András Virág Sankudo HUN HUN
2. kumite junioři (18-20) -78kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -78kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite junioři (18-20) +78kg
1. kumite junioři (18-20) +78kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite junioři (18-20) +78kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite junioři (18-20) +78kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
3. kumite junioři (18-20) +78kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite juniorky (18-20) -53kg
1. kumite juniorky (18-20) -53kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite juniorky (18-20) -53kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Lior Ben-Aroch Izrael ISR ISR
3. kumite juniorky (18-20) -53kg Dominika Ťažká CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite juniorky (18-20) -60kg
1. kumite juniorky (18-20) -60kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite juniorky (18-20) -60kg Júlia Langošová Vukabu SVK SVK
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (18-20) -60kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite juniorky (18-20) +60kg
1. kumite juniorky (18-20) +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (18-20) +60kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
3. kumite juniorky (18-20) +60kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg András Hübner Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
2. kumite muži -67kg Bence Diószegi Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite muži -67kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Áron Domján Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -75kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite muži -75kg András Virág Sankudo HUN HUN
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Ruslan Sadikov Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite muži -84kg Nuno Miguel Moreira Valente Portugalsko POR POR
3. kumite muži -84kg Philip Grozdanov Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Rudik Sagrunov Vagr Team UKR UKR
2. kumite muži +84kg Waltteri Salmi Finsko FIN FIN
3. kumite muži +84kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite muži +84kg Denis Bílý Vukabu SVK SVK
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
2. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Kinga Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy -61kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
3. kumite ženy -61kg Johanna Hyvarinen Finsko FIN FIN
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
2. kumite ženy -68kg Zsófia Tornyossy Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Alina Tinca Petrosani ROM ROM
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
2. kumite ženy +68kg Zuzana Kubalová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Kata Köbli Bátaszék HUN HUN
3. kumite ženy +68kg Veronika Semaniková Vukabu SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
2. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite team muži Izrael ISR ISR
3. kumite team muži Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Kumade Łódź (POL) POL POL
3. kumite team ženy Finsko FIN FIN

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Letní olympiáda dětí a mládeže 2011 24.06.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk